Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ne egyek/csináljak, hogy...

Mit ne egyek/csináljak, hogy ne legyenek/ne legyen annyi pattanásom?

Figyelt kérdés

Mármint nincs sok, de ha elmúlik egy jön helyette egy másik... És a legrosszabb, hogy az arcomon is előfordulnak néha:s

20F


2010. febr. 4. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
szotyi, tökmag, mogyoró...
2010. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvasd el:)

2010. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos,mint kozmetikus tanuló tudom ajánlani a következőt:kerüld a zsíros,fűszeres ételeket,tartózkodj sokat levegőn,h.jobb legyen a bőröd oxigén ellátása,mozogj eleget.Soha ne nyomkodd a pattanásaidat csak ha nagyon,nagyon muszály és bár így nem tudom,h.milyenek a pattanásaid,de vannak olyanok amiket ha kinyomsz és ezután hozzáérsz az arcod bármely területéhez ott is kijönnek.

+ ha nem gyulladtak a pattanásaid akkor hetente 2x radirozd.

Remélem tudtam vmit segíteni!!

2010. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először ezt próbáld meg:

Nagyon alapos arctisztítás minden este, nekem a Baba szappan volt a legjobb. Mosd le alaposan arctisztító tonikkal, ha száraz a bőröd, kend be testápolóval (én sima Níveát használok).


Próbáltam mindenféle csodaszert, de a fenti módszer volt a tuti :)

2010. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hercegnő77 válasza:
kerüld a sajtot atol is lehet nekem a sajtol sok jöt és egy darabíg nem ettem és elmúlott
2012. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!