Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínező? Vagy festék?

Hajszínező? Vagy festék?

Figyelt kérdés
3. éve festett szőke a hajam, az eredeti színe gesztenyebarna.Most azonban szeretnék vmi világosbarna árnyalatot. Viszont a fodrászom azt mondta, hogy le kellene szívatni ahhoz, hogy a barna festék befogja, különben foltos lesz. Ő valamilyen bemoshatós hajszínezőt ajánlott. Eddig Palette Color XXL-t használtam. A tartós hajfesték tényleg nem fogná be? Mit ajánlotok? Esetleg ha tudnátok linket küldeni vmi nektek tetsző világosbarna hajszínről, azt is megköszönném.:)
2010. jan. 31. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A hajszínező tényleg nem árt a hajnak, szóval ha tényleg muszáj, akkor egyszer az elején szerintem nem lenne gond azzal festeni, hogy a későbbiekben ne legyen foltos a hajad.

egyébként világosabb haj sötétebbre festésénél nem kell leszívatni a hajat.

2010. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Semmi képen sem szabad leszívatni az amúgy is szőke hajat ha sötétebbre akarod festetni,ha foltos lesz az a fodrász ügyetlensége mert kellő mennyiségű és alacsony százalékú festékkel, precízen átfésülgetett haj nem lehet foltos.

Viszont vigyázni kell a kívánt szín kiválasztásánál,mert könnyen olajzöld árnyalatú lehet.Mindenképp kell hogy legyen a kiválasztott festékben egy kis rézvörös árnyalat.

Így elkerülöd a szürkés-zöldes árnyalatot és még fénye is lesz a hajadnak.

2010. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyik sem a hajfesték kiszárítja, a színező tönkreteszi... ha meg szívatod, akkor a végei eltöredeznek,
2010. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem...

(ha muszáj inkább a festék)

2010. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Láttam valamelyik nap a tv-ben amikor a Zsidró azt mondta,hogy hajszínezőt fog alkalmazni az egyik csaj haján, mert az jobban ápol,puhább,em roncsol annyira és jobb lesz tőle a haj,stb.. szóval..te döntésed.

[link]

[link]

[link]


De vigyázz,mert minél világosabb a haj, annál erősebb lesz a színezés hatása. Szóval nehogy valami csokibarnát vegyél,mert attól a végén majdnem fekete leszel :D

2010. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is évekig szőke voltam, aztán meguntam, és a Loreal Casting Creme Gloss színezőjével (praliné) kentem be a hajamat, leszívatás, koktélozás, stb.. nélkül. Egyáltalán nem lett foltos, nagyon szépen befogta. Akkor kellene szívatni, ha sötét színből szeretnél világosabbra menni.
2010. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt a Palette-s terméket próbálom ki azthiszem. Keresek egy világos árnyalatot, mert ha jól értem, az sötétebb lesz a szőke hajamon. Köszi még1x!:)
2010. febr. 4. 19:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem Palette, hanem Loréal. Amit az egyik kedves válaszoló írt. Köszíí
2010. febr. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!