Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből "bebarnult" csajok!...

Szőkéből "bebarnult" csajok! Nektek milyen festék/hajszínező fogta be először a szőke hajatok?

Figyelt kérdés
Milyen márka volt? Milyen lett az eredmény? Festék vs. hajszínező.
2010. aug. 13. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én nagyon világosszőkéből akartam nagyon sötétbarnát ...és sikerült ...először pár tincs ledobta de aztán mikor másodjára festettem már jó volt.

és amúgy pallette-val festette először a fodrász...aztán mi itthon

2010. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én most akarom poros hennával.....mert a tubusos nem használt

13l

2010. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Első válaszoló! Palette hajfestékkel? vagy színezővel? Feltűnő volt ahol ledobta? Mennyi idő után festetted újra?


2. válaszadó! Milyen színű a mostani hajad?

2010. aug. 13. 12:28
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem középszőke volt a hajam és garnier naturals-al lett befestve sötétbarnával de szinte fekete lett de pár mosás után már szép barna mondjuk én eleve nagyon sötétbarnát akartam szóval erre számítottam és egy nagyon kicsit nekem is ledobta de alig látszódott és még jól is mutatott benne. 3-4 hete lett befestve majd suli kezdés előtt lesz megint:)
2010. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2010. aug. 13. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:
hajfestékkel ...:) és nem volt egyáltalán feltűnő és 1 hónap után festettem újra megint
2010. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Valamit meg kell értenetek. Ha kiszőkítitek a hajatokat, minden pigmentet kiöltök belőle. Ha "vissza akartok barnulni", az a gond, nem marad semmi a hajatokban, ami "megfogja" a színt. Egy idő után telítődik, és benne marad, de jó pár festés kell neki. A legjobb, ha professzionális festéket használtok, nem holmi bolti vackokat. Irány a fodrászkellékes, vagy a net, webáruház.

2010. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jelenleg attól tartok, hogy erre nincs keret. A "bolti" festéktől/színezőtől, pl Palette, mennyire várható szép eredmény??
2010. aug. 14. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:
hát amit az utolsó írt nem tudom...lehet van benne igazság. De nekem mint már írtam mondhatni h elsőre teljsen jó lett
2010. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igaza van, ezt a dolgot már máshol is hallottam. De azért remélem, hogy elsőre is "viselhető" lesz az eredmény.:) Végül a középszőke hajszínező mellett döntök, asszem. Hátha vmi szép barna árnyalatot kapok...:)
2010. aug. 15. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!