Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínező, henna, vagy festék?

Hajszínező, henna, vagy festék?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok egy 41 éves kissé őszülő hölgynek?Tavaly többször le volt a hajam szívatva házilag,mert szőke hajat szerettem volna. Eléggé gallyra vágta. Már fél éve nem is festem,eredeti barna vagyok. Mivel próbálkozzam? A henna bevált valakinek, fedi az ősz szálakat? Tanácsokat várnék, kösz.
2009. dec. 29. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne szőkitsd többet, és olyan hajfestékkel fesd be ami nem túl sötét (sok benne a mérgező anyag a sötétben), és természetes alapanyagú.
2009. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Loreal Casting Creme Gloss tartós hajszínező!!!!!!!!!!! ;)
2009. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a keresztanyum csak hennával festi a haját! mondanom se kell gyönyörű fényes a haja, és a színe is nagyon szép! ő általában gesztenybarnára festi és olyan mintha nem is lenne festve! pedig már ő is 40 éves!
2009. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. De ő is őszül,mert nekem olyan kellene,ami el is fedné az ősz szálakat. Amúgy a henna mennyibe kerül,és az utolsó előtti által javasolt termék ?
2009. dec. 29. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok! 2000 Ft kb! Rá van írva, hogy fedi az ősz hajszálakat :)
2009. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!