Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami trükk arra, hogy...

Van valami trükk arra, hogy ha borotválom az intim területet hogy ne pattogjon ki?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 11:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hogy valaki nem rendelkezik intim területtel?
2014. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
biztos levágták :D
2014. nov. 18. 13:08
 23/29 kendrazoltan ***** válasza:
0%
Testrészről beszélünk és nem testtájról. Ha konkrétumot írok, talán a gyengébbek is megértik: nekem nincs puncIm, mert nem vagyok lány/nőv viszont fa5zom van, mert férfi vagyok. Ha nem ismered a szavak jelentését, kérlek, mellőzd a hozzászólást, mert csak arról teszel tanúbizonyságot, hogy birka vagy... ;)
2014. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
hülye kérdésre hülye válasz ;)
2014. nov. 18. 13:29
 25/29 kendrazoltan ***** válasza:
Pontosan, nagyon jó meglátás...
2014. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Úgy jön ide a hónalj lükék, hogy van olyan férfi ismerősöm akinek ott is kipattogzik. De szerintem ez borotva függő is...
2014. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Használj normális minőségű borotvát, gélt, a végén pedig bőrfertőtlenítőt. A borotvát is mindig kell fertőtleníteni.
2014. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Na de az intim terület nem egyenlő a puncival, a férfiaknak is van és sokszor ők is borotválják.
2014. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 kendrazoltan ***** válasza:
Ha teljesen szó szerint vesszük a kérdést és/vagy válaszokban megjelölt szavakat, akkor igazad van. Nekem valamiért elsőre is egyértelmű volt, hogy fiatal lány a kérdező, így alapvetően a puncira gondoltam. Amikor borotválásról beszélünk, szinte mindenki puncinak nevezi meg a kérdező által amúgy tökéletesen helyes megfogalmazást (mert ugye maga a biológiai értelemben vett punci nem szőrös, csak a közvetlen környezete, ezért is tökéletes az intim terület), amiről ugye mindenkinek egyértelmű, hogy bár puncinak mondjuk, mégsem szó szerint erre gondolunk. A lényeg: tökéletesen igazad van, így utólagosan is bocsánatod kérem elsőre kissé vehemens reakcióm miatt.
2014. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!