Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenszenves, visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenszenves, visszataszító egy lánynak, hogy borotválom a felsőtestemet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Undorító vagy! Menj el külföldre, többet ne is lássunk!
2014. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de ízlések és pofonok. Van akinek meg bejön.
2014. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szôrös felsôtest a visszataszìtó,ha nagyon szõrös vagy,nyugodtan leborotvàlhatod.
2014. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Uszodába járunk és nagyon zavart,hogy erőteljesen szőrös,sokan be is szóltak miatta,ezért leborotváltam. Nemrég ismét voltunk és szinte mindenki aki látta nemtetszését fejezte ki,vagy hülyének tart amiért borotválni kezdtem.
2014. nov. 11. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
ha neked úgy jó, akkor ne törődj a többiekkel, úgy is csak 1-2 napig fognak szekálni miatta, nekem spec. a nagyon bundás mellkas nem tetszik.
2014. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem visszataszító, én pont a szőrös mellkast szeretem. És ha szőrös és borotválja, az nekem olyan... Hát, elnézést minden homoszexuálistól, de nekem bu**is. És ilyenformán nem is vonzó.


22/l

2014. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
visszataszító a borotvált felsőtest, valamint nagyon b uzis is. Ha nem vagy úszó vagy olyan sportoló ahol jelentősége lenne hogy kevesebb szőr van rajtad, akkor nem érdemes borotválni mert irtó röhejesen néz ki
2014. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem is tudom. Engem nagyon zavart,hogy nagyon szőrös és a többiek is állandóan csesztettek miatta,de most,hogy leborotváltam,még jobban beszólogatnak és nagyon borostásodik,szúrós.
2014. nov. 11. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!