Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyorspattanás elmulaszt...

Milyen gyorspattanás elmulasztó a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Használtátok már valamelyiket?, ha jol tom több fajta is van clean&clear meg garnier meg ilyesmik. Melyik a leghatékonyabb? a pamacs vagy a krém vagy mi?
2008. aug. 12. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pl. egyik sem használt. A szolárium nagyon hamar eltűnteti.
2008. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyira pattanásos volt az arcom hogy az orvos már gyógyszert akart felírni.ezeket próbáltam : -síma orvos felírta rózsaszínes ecsetelőt ->eredmény0 ;-szárító ecsetelőt->csak a bőröm száradt ki, pattanás maradt;Oxy termékcsalád->lehámlottam tőle, de pattanások megmaradtak(ráadásul 2 hétig sehová sem mehettem a hámló arcom miatt...); Avon pattanás elleni termékei->semmit sem ért;Neutrogena pattanás elleni termékcsalád->még több pattim jött ki;Ilcsi kozmetikum sem hatott , ugyanúgy mint a Stella, és még próbáltam teafaolajos termékcsaládot is (a márkára nem emlékszem) , de az sem hatott.Amikor már kezdtem feladni, akkor ajánlották a következőt : kénes szappan,nappalra: Solanie zsíros bőrre való hidratáló(kb 3 e Ft;fél évre elég)Afrodita akne krém cinkkel estére(250 ml ,kb 8 eFt- már 1,5 éve vettem, de még mindig van ) csak a pattanásos részre.Gyönyörűen helyre hozta a bőrömet,síma,nincs rajta heg sem.nekem bevált
2008. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mielőtt elfelejteném :amíg pattanás van az arcodon TILOS a szolizás(kozmetikus mondta)Beleég az arcodba, megmarad a patti helye....
2008. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,de nekem nincs tele az arcom pattanással,csak egy kettő kijön és baromira idegesit mert ha kijön akkor hetekig gyógyul. ezért kérdeztem, mert ha jol tom ezek halványitanak (megszüntetik a pirosságot) meg ilyesmik... uh. ilyen gyors pattanáseltüntető érdekelne. aért köszi az eddigiek válaszát!
2008. aug. 14. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Afrodita akne krém cinkkel ilyen:)Rárakod a pattanásra és másnapra lehúzza
2008. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi,és ezt hol lehet beszerezni? ár?
2008. aug. 18. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!