Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok válaszát várom,...

Fodrászok válaszát várom, melyik a leghatékonyabb szőkítő eljárás feketére festett hajra?

Figyelt kérdés

Fekete festék van a hajamon, de szeretném "leszedetni" és világos hajat festetni. Természete hajszínem sötét-középbarna.

Elképzelésem egy világosbarna vagy sötétszőke alap, szőke melír csíkokkal.

Fodrász fogja csinálni, de megbeszéltük, hogy utána nézünk, melyik a legjobb szőkítő eljárás, márka és név szerint, ami tutira leszívja a feketét. Nem szeretnék narancssárga hajat.


2010. szept. 22. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig narancssárga lesz. A hajfestéknek van egy olyan tulajdonsága, hogy beleivódik a hajszálba. A leszívástól nem fog lekopni a tetejéről fekete szín, és alatta lesz az eredeti hajszíned, hanem kiszívódik. Természetesen. Narancssárgára.

A fekete haj leszívását utána minden esetben fedni kell valamilyen másik festékkel.

2010. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szomorítalak de narancs lesz a hajad mindenféleképpen....ha szőkíporral csináljátok ,ha színeltávolítóval/radírral. Loréal Efassor v. Oxy Reload


És ha szeretnéd hogy maradjon hajad és egészséges valamennyire pár hétig narancsos leszel,bármilyen hajfesték ellenére is.


Én is barnából lettem szőke,maradt hajam,de nálam 2 leszedés között 6 hét telt el.

Csak óvatosan!

2010. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olvastam az oxy reloadról, azt írják, nem károsítja a hajat, mert nem nyúl a szerkezetéhez, és az eredeti színt adja vissza.

A fodrászom erre azt mondta, nem hisz benne.

Használtátok már ezt a szert? Valóban így működik ahogy írják?

Mert ha igaz, akkor miután vissza kaptam az eredeti színem, be kell festeni az egészet világosabbra és abba melírozni szőkét. Vagy ez nem lehetséges? Mindenképpen le kell szívatni?

Régen, kb. 10 éve egy fodrász melírkrémmel (vagy nem tudom, hogy hívják)melírozta a hajam, tehát akkor sem kellet leszívatni ahhoz, hogy szőke legyen. Persze akkor nem is volt rajta festék, a természetes sötétbarna hajamat festette. A végén hamvasítóval átmosta, és nem volt sárga.Igaz borzalmas lett, mert sötétbarnába a világos csíkok...Ezért szeretnék most világosbarna alapot, és abba a szőke csíkokat.

Amit írtatok, hogy egy ideig narancssárga hajjal kellene lennem, azt nem lehet, hogy szőkítés vagy leszívatás után befesteni világos barnára, és legközelebb melírozni? De akkor azokat a tincseket újra le kell szívatni és azután festeni szőkére?

Nagyon köszi!

2010. szept. 23. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!