Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Dm saját hajvitaminjáról mi...

A Dm saját hajvitaminjáról mi a vélemyényetek? Nektek használt? Melyik hajvitamin volt nektek a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Hajnövesztésre használnám, mivel lassan nő a hajam.
2010. jún. 25. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Még csak 2 hete szedem, előtte Revalidot szedtem, szóval nem tudok még a hatásáról beszámolni. :S
2010. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Akkor sok értelme volt ideírni. ;)

2 hét alatt pedig nőlhet akár 1cm-t is ha tényleg jó.


Egyébként ez engem is érdekel.

2010. jún. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 2 hét alatt amúgy is nő 1 cm-t nekem, meg a hajvitaminok általában 2-3 hónap után szolgálnak eredménnyel.
2010. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még tapasztalatokat.
2010. jún. 28. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre gondoltok? [link]


Én mind a 3 levéllel elszedtem és semmi hatása nemvolt. Engem sokszor puffasztott is és hányingerem lett tőle már 1 hónap után.

2010. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én még csak most kezdtem szedni, remélem hatásos lesz. Bár én azt hallottam, h az ilyeneknek úgy jön elő a hatásuk, hogyha kúraszerűen alkalmazzuk őket. Magyarul 2-3 hónapig szedjük, utána egy ideig nem, majd megint igen.

Majd meglátjuk. :D

2010. júl. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!