Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha erősen mosom a hajam kijön...

Ha erősen mosom a hajam kijön a korpa?

Figyelt kérdés
már tisztára elegem van,pasim is megjegyezte milyen korpás a hajam. de nem tudok ellene mit tenni. ha hajmosás közben erősebben vakarom akkor valamennyire lejön. szóval a mosott hajam most is láthatóan korpás. most garniert használok,head.and.schoulderst nem szeretnék mert nem hallottam róla jókat.ha abbahagyom használatát visszajön a korpa.

2014. szept. 23. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Úúúú, ne vakard!!! Azzal csak rosszabb lesz! Ujjal masszírozd, de soha ne körömmel, és ne vakard! Csak rosszabbat teszel vele. Egyébként a korpa sok mindentől lehet. Lehet, hogy megfázott a fejbőröd. Rendesen szoktad szárítani? Nem mész ki vizes fejjel a hidegre? Az is számít, mennyire mosod ki a hajadból a sampont. A Head And Shoulders egyébként jó, én azt használom. De kinek mi. :D
2014. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegy mit csinálsz vele, mivel korpás ezért ugye sokkal hamarabb hal el a legfelső hámréteg. Ami már levált azt leviszi a hajmosás de a folyamat megy tovább...
2014. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miután leöblíted a samponod, tegyél két-három evőkanálnyi almaecetet egy pohárba, öntsd fel melegvízzel és csurgasd a fejedre, miközben bemasszírozod. Utána öblítsd le, de csak nagyjából. Balzsamra nem lesz szükség, mert az almaecettől ezerszer puhább és selymesebb lesz a hajad, mint bármelyik balzsamtól. És nem fog viszketni a fejbőröd.

Garantálom, hogy a legjobb korpagyilkos. A korpás hajra való samponok a közelébe nem érnek.

2014. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó: az a 2-3 ek. almaecet 3dl,vagy mennyi vizhez kell pontosan. régen próbáltam,de nekem nem lett utána se szebb a hajam. már utána zsiros. lehet azért mert rosszul mosom ki. amugy havonta használok ricinus-olivaolajos hajpakolást. és nem használok hajszáritot. most az elmult 2 napban már fázott a fejbőrőm mert azért esténként hidegben bicajozni.. dehát előtte is,már régóta korpás a hajam..
2014. szept. 23. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
3 deci vízhez szoktam hozzáadni.
2014. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!