Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a korpa ellen?!

Mit csináljak a korpa ellen?!

Figyelt kérdés
Már egy pár hónapja nagyn durván bekorpásodott a fejbőröm, és nem tudok mit tenni ellene. Már tényleg mindenféle sampont kipróbáltam, de a végeredmény mindig ugyanaz...tele van a hajam fehér kis darabkákkal. Légyszi segítsegetek.
2014. szept. 17. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2014. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szulfokoll kátrányos kénsampon és teafa illóolaj gyógynövényes boltban vettem a és nekem be vált minden hajmosásnál a samponba amit a fejedre teszel keversz bele 3csepp illóolajat jol be dörzsölöd vele a fejed hagyod 2-3percet rajta utána jó bő meleg vízzel le öblíted.
2014. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el orvoshoz..én is küzdök már ezzel egy ideje, viszket is, korpás is..már mindenfélét próbáltam, végül fél év után elmentem bőrgyógyászhoz, aki írt rá valami tonikot meg sampont..már 2 hét után jobb, szóval tényleg nem érdemes kísérletezgetni.
2014. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is nagyon korpás volt a hajam, semmi nem segített rajta csak a Sellon nevű sampon. DM-ben és Rossmann-ban is lehet kapni, de patikákban is láttam már. Kicsi flakonban van, de kb két alkalom után elmulasztja.
2014. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nizoral sampont próbáltad? Nem vmi olcsó, patikákban lehet kapni és ezt is rajt kell hagyni 3-5 percig. Nekem is iszonyatosan korpás volt a fejem, már virított a választéknál messziről, nekem ez segített.
2014. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!