Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos vagyok,...

Nagyon pattanásos vagyok, főleg a T vonalon, már 3 éve. Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Amiket használok:

Clean&Clear mitesszer eltávoltító arcmaszk

-II- mitesszereltávolító arcmaszk

Nivea-s nappali arckrém

-kecsketej szappan

Kozmetikus nem jöhet szóba, fiatalnak tartanak, és nem vállalnak el.



2014. szept. 23. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen a háziorvosom írt fel pattanásokra való kencét, szerintem te is kérdezd meg őt, hogy mit ajánlana.
2014. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál, és gyógyszer írt fel, ami nem használt. A háziorvos küldött a bőrgyógyászhoz. Köszi a tippet. :)
2014. szept. 23. 19:53
 3/9 anonim válasza:
Rajtam nem segített semmi recpetnélküli kence. Nagyon durván pattanásos voltam. Vége az lett hogy bőrgyógyászhoz mentem és ott írtak fel tabblettát amit több hónapig szedtem, nagyon szárított de használt. Azóta nagyon ritkán van pattanásom és. :)
2014. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jah, és Sotret volt a gyógyszer neve amit felírtak nekem és segített.
2014. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. szept. 24. 06:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon pattanásos voltam, de ennyi idősen is bevállaltak a kozmetikusok. Unokatesóm egyidős veled és ő is jár. Szerintem kérdezz körbe más kozmetikusoknál is.
2014. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy fiatal a kozmetikushoz, én 11 éves vagyok és 2 havonta járok arckezelésre.
2014. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

minden képpen bőrgyógyászt ajánlanék,és hogy azokat a reklám dolgokat amikkel az arcodat kínzod,egy időre hanyagold.

majd a bőrgyógyász ajánl valami tutit a bőrödre (sztem. aknezolt,ha jól emlékszem így hívják)

2014. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott a gond, alaposan lementek a pattanásaim, emrt bevetettem a nagyi tippjét,az uborkát. :D köszönöm a válaszokat. :)
2014. szept. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!