Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikrogyűrűs illesztéstől...

Mikrogyűrűs illesztéstől normális a rasztásodás és hajhullás?

Figyelt kérdés
Másfél hónapot volt fent a póthaj mikrogyűrűvel. Most szedettem le mert már eléggé le volt nőve, de annyira berasztásodott a töve hogy nagy kínok közepette tudtam csak szétszedni és kifésülni. E mellett még az is probléma volt hogy eleve a leszedésnél egy szemetes lapátnyi hajam kijött, aztán megmostam és a gubanc kiszedés közben mégtöbb hajam távozott. Durván a fele hajam kihullott de eddig sem volt sok. Most ha összefogom a hajam kb 1cm átmérőjű a copfom :( Ez normális???

2014. aug. 24. 20:03
 1/1 anonim válasza:
Az erős hajhullástól rasztásodott be. Nekem egyszer 4 hónapig volt fent és nem rasztásodott. Amikor leszeded soknak tűnik a kihullott haj mivel a gyűrű odafogja. De ha a felrakott haj hullik, ott gáz van. Akkor rosszul csinálta meg a fodrász. Ha visszarakatod esténként egyesével emeld fel a tincseket, húzd a helyére a kósza szálakat. Ez segíthet a rasztásodás ellen. Meg a rengeteg balzsam vagy hajpakolás. Remélem segítettem.
2014. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!