Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás, vagy hajváltás?...

Hajhullás, vagy hajváltás? Normális ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja hajnövesztésbe fogtam. Ricinust használtam, meg kímélő termékeket. Szépen nőtt a hajam, de pár hete elkezdett nagyon hullani. Az egész lakás az én hajammal van tele... Viszont ezzel egy időben tele vagyok babahajakkal, annyi van, hogy ha összefogom a hajam és kicsit fúj a szél, pár perc múlva tincsekben állnak az égnek az öt centis hajak. A fodrász is megerősített benne, hogy az nem töredezés, hanem tényleg új hajak.


Valahol olvastam, hogy ha a haj eléri a maximális hosszát, akkor kihullik. Velem is ez történhet most? Mert még egyáltalán nem olyan hű de hosszú a hajam.. Kb a melltartóm vonaláig ér a hátamnál.


Mit tegyek? tudok-e egyáltalán tenni valamit?


Köszi a válaszokat



2012. aug. 8. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
hajváltás:) de próbáld ki a bánfi termékeket,nekem csodát tettek a hajammal!
2012. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! rákerestem, nem is olyan húzós az ára.. egy próbát megér :)
2012. aug. 8. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!