Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen mit javasoltok...

Hajhullás ellen mit javasoltok? 14 éves vagyok.

Figyelt kérdés
A fodrászom azt mondta, hogy szedjek multivitamint, de megkérdeztem egyik ismerősöm és ő a calcium kovaföldet mondta h azt szedjek. én azt hittem normális h ennyire hullik, ezek szerint nem. mit javasoltok? 14 és kétségbeesett ..
2012. aug. 2. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullik egy hete és már érzem is hogy kevesebb a hajam.Én Bánfi szeszt vettem kiderül hogy jó e tőle.De ha nem akkor azt mondták gyulladás van a szervezetemben és irány a várvétel.
2012. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szintén 14 vagyok nekem hullott a hajam és Bánfi samponnal kezdtem mosni szerintem jó rá,kevesebb hullik meg szebb fénye van én nem zsírosodik annyira:D

próbáld ki nem olyan drága patikába lehet kapni kb 1000 ft:D

2012. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nekem is nagyon hullik..vitaminokat szedtem de nem nagyon hatásos..vettem sampont egy gyógynövényes üzletbe... de azt nem ajánlom..(nem Bánfi)

ha tudtok valamit akkor nekem is irjatok xĐ

18/L

2012. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ohh köszönöm utána nézek:)
2012. aug. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!