Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen legyen a...

Szerintetek milyen legyen a hajam? (képpel)

Figyelt kérdés

Le szeretném vágatni a vállig érő barna hajam :D

1. lehetőség:

[link]


2. lehetőség:

[link]


L/14


2010. jan. 14. 22:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 14 éves lányhoz az első ;)
2010. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem van egy oszttársam, barna hajjal és a 2. hajformával... írtó jól néz ki. 15 éves és komolyítja a frizura mégis divatos, ráadásul azzal a színnel nagyon eltalálta... az 1. frizurát meg állítgatni kell, és csak ha nagyon dús hajad van akkor nézhet ki hasonlóan, de tény, hogy nagyon jól néz ki.
2010. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan a hajam, mint az első képen. És hozzá teszem, hogy nincs dús hajam. És kb. ugyan annyit kell állítgatni mint minden átlagos hajat. gyors betupírozod a tövét rá hajlakk és viszlát. Vagy ledöntöd a fejed bewaxozod a tövét és tádám.

Amúgy meg én már írtam, hogy az 1. És van még 1 jó érvem.

A második azért nem illene hozzád, mert az igazán nőknek való. Te meg még gyerek vagy.

Írták előttem, hogy a 15 éves barátnőjének is olyan és "komoly"abb lett tőle, nem az öregíti.

2010. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nekem mindöröké a best Jennifer Aniston:D:D

De egy tininek mint nekem Neked az 1.a jobb:DDe ha majd 20 éves leszel akkor szerintem az nagyon jó lesz:D

2010. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!