Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a hajam szalagav...

Milyen legyen a hajam szalagavatókor? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

A ruhám elég egyszerű lesz, pánt nélküli

ezért valami extrább hajat szeretnék

az is nagy segítség lenne ha képeket linkelnétek

[link]


2011. szept. 19. 17:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
31%
vágasd le a hajad kopaszra aszt jó éjszakát
2011. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

hát én nem tudom...szerintem a szalagavató nem nagy cucc, arra annyira nem kell készülni, főleg nem "extrém" hajjal. de ez a te dolgod... amúgy meg, hh. pánt nélküli ruhád lesz? a...bulin? vagy micsoda? mert nekünk 2 éve kosztümünk volt a suliban, meg mindenki másnak akit ismerek.

am. frizura: nekem ez tetszik pl.

[link]

2011. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

[link]


egyébként ha beletűzöl egy virágot vagy valamit az is nagyon sokat dob rajta!:)

2011. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem meg volt mosva és szépen kiegyenesítve, amikor keringőztem egy fehér virágot tűztem bele aztán csókolom. Nem szeretem, mikor valaki úgy csinál, mintha az esküvőjére készülne...ez azért túlzás
2011. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gondolom a táncruhája lesz pántnélküli.

Nekem pl ez tetszik:

[link]

2011. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi a szalagavatón koktélruhában/kisestélyiben voltunk, és mindenki elment előtte fodrászhoz, volt, aki sminkeshez is.

Szerintem vmi ilyesmi jó lenne:

[link]

[link]

2011. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nagyon szépek:

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem lehetne félig feltűzött (hullámos/ egyenes)

bár extrább hajat írsz, szerintem a sima szögegyenes is gyönyörűen tud mutatni, főleg, hogy a fél évfolyamnak meg lesz csinálva mindenféle frizura, így kitűnnél a tömegből.

a kontyoktól pl én rosszul vagyok:S

2011. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem az egészet göndörísd be apró fürtökre :)

és tűzd el valahogy a szemedből. fodrász megcsinálja :)

[link]

2011. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

felveheted, de úgy is mindenki tudni fogja hogy nem eredeti. de ha téged ez nem zavar szíved joga, senki sem fogja leszedni rólad, hogy márpedig hogy képzeled :)

én azért nem szeretem az ilyeneket, mert annyira mutatja magát, hivalkodó, hogy mindenki tudja hogy úgy sem eredeti, mert akinek eredeti, annak ez nem újság, és nem mutogatja, hogy nézd mim van. ezt az övet kb 1000ft-t bármelyik kínaiban vagy valami hasonló helyen utánadobják.

ebből a pénzből vehetnél inkább egy jó minőségű, férfias, bőr övet a Zaraban vagy Debenhams valamelyik osztályán.

2011. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!