Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Stilustanacsadas! Mit kezdjek...

Stilustanacsadas! Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszu, nagyon suru, termeszetesen hullamos, sotetbarna, lepcsozetesen levagott hajam van. Szeretnek ujitani, es arra gondoltam, talan adhatnatok valami otletet (a nyird le kopaszra es hasonlok nem erdekelnek :D) Melirozzam? Vagassam le (nem szeretnek tul sokat, de mondjuk ha nem lepcsozetest kernek...)? Drasztikus valtozast nem szeretnek ;) koszonom a valaszokat elore is! 17/L

2014. aug. 7. 23:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Zold szemem es vilagos borom van es nagyon sotetbarna szemoldokom (ezert fejteton nem szeretnek vilagositani, mert akkor tul hangsulyos lenne a szemoldokom)
2014. aug. 7. 23:21
 2/10 anonim ***** válasza:
En pedig a szokes barnat javasolnam. Ha szep az arcod nembaj ha a szemoldokod hangsulyos. Igy nem tudom elkepzelni de a vilagos borhoz en a szoke valamelyik arnyalatat vagy voroset tud ek elkepzelni. Ha a hajfestes mellett dontessz a fazon maradhat ugyanolyan mert a haszin sokat dob rajta. De ez az en velemenyem (:
2014. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Melírozás is szóba jöhet, van már ezerféle technika, variáció. Csak egy jó fodrász kell hozzá, akinek van fantáziája.

[link]

[link]

2014. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2014. aug. 8. 11:32
 5/10 Doruss ***** válasza:
Esetleg ha neked az tetszik, valami ombre-félében is gondolkodhatsz: [link] vagy egy kicsit hangsúlyosabb: [link]
2014. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bármit csinálsz nehogy levágasd! *_*
2014. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést :D

Én a helyedben nem festetném be, a

sajátomat is féltem, hogy tönkretenném + utána mindig festeni kéne... szerintem ráér az ősz hajszálak megjelenéséig.

A sima egyenesre vágás nekem nem tetszik, arra emléketet, amikor még nagymamám félévente csak lenyisszantotta a konyhában egy ollóval a hajam. Mi lenne, ha nem lépcsősre, hanem hátul V alakúra vágatnád? Nem drasztikus változás, de mégsem ugyan az :)

2014. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ombreban/copacabanaban mar gondolkodtam, jok a kepek :) esetleg tudtok valami jo helyet (legjobb lenne szemelyes tapasztalat), ahol szepen megcsinaljak? Nem mindenhol tudjak jol megcsinalnji. A v-alak erdekes elgondolas ;)
2014. aug. 9. 00:45
 9/10 Doruss ***** válasza:

Sokszor láttam már elrontott ombrét, sok helyen nem igazán tudják szépen megcsinálni.

A White Hair szalonról hallottam eddig konkrétan, hogy ők jól csinálják. Facebookon sok képük van fent. Ismerősöm is van, aki ott csináltatta a haját, jókat hallok felőle.

2014. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is róluk hallottam, hogy szépen csinálják, de nekem az kicsit drága :( még úg is, hogy abban benne van a vágás, szárítás stb. De köszi!! :)
2014. aug. 18. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!