Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fodrász segítségét kérném!...

Egy fodrász segítségét kérném! Teljesen kétségbe vagyok esve a hajammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

nagyon sok, vastag szálú, göndör hajam van és fiúsan hordom(nagyon rövid oldalt és hátul, felül kb 10-12 cm) amivel ha nem csinálok semmit lefekvés elött hajmosás után, akkor reggelre úgy áll mint az oroszlán sőrénye. El lehet képzelni....

vasalom, és nemrégen vettem egy hajegyenesítő szert, a swarzkopf glattot. ettől jobb lett, már csak hullámos de most is vasalom szinte naponta.

szörnyen néz ki, mindig is ilyen volt, ezért is vágattam le. Száraz, fénytelen, töredezett.

már olyan sok mindent kipróbáltam. hajbalzsam, olivaolaj, tojás, méz stb... és semmi.

tudna valaki mondani valamit amitől szép fényes lenne és egészséges??

már lassan ott járok hogy kopaszra vágatom. :( 23/l



2014. aug. 2. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Te is elkövetted azt a hibát, amit a legtöbben: olyan frizurát vágattál, ami neked tetszik, nem pedig azt nézted, hogy a hajtípusodhoz és az arcodhoz melyik a illik a legjobban. Egy dús, vastag szálú hajat nem vágunk rövidre, ez alap. Vagy növeszd meg egy kicsit, hogy tudj vele valamit kezdeni, vagy ess neki a nullással, amit írtál.
2014. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Szia, ha egyenes hajat szeretnél akkor ugye ki kell vasalnod vagy pedig tartós hajegyenesítéssel hónapokig egyenes lesz a hajad. Ha sok hajad van így látatlanul azt mondom hogy jobb ha kicsit vissza növeszted. Használj balzsam helyett pakolást, a legjobb pakolása a kallosnak van (mindegy melyiket választod azok közül,mindegyik szuper) Fontos hogy használjd hajvégápoló olajat is a végeire. Illetve a fényességre azt tudom mondani hogy vannak hajfény sprayk amiktől fényes lesz a haj, valamint nem tudom hogy festve van-e a hajad de egy festett haj mindig sokkal fényesebb vagy akár még egy szinezett is. Remélem tudtam valamennyit segíteni.
2014. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Krisztina, nem tudom hogy tegezhetlek-e...

tudnál mondani konkrét termékeket?

pl: milyen tartós hajegyenesítésre gondoltál?

és milyen az a hajvégápoló olaj? kókuszolaj? ricinusolaj?

És nem, nem festem, természetes sötétbarna. azt a fényesítő spery-t még megnézem.

2014. aug. 3. 12:00
 4/8 Fodrász Krisztina ***** válasza:

Pakolásból ugye a kallos az ami nagyon jó. Hajra pedig kifejezetten vannak hajvégápoló olajak, az is van a kallosnak,az nem olyan rossz de van két kedvencem, az egyik ő: [link]

a másik pedig ez: [link]

Fodrászkellékesnél betudsz szerezni ilyet. Hajfény sprayből is több fajta van, de ha elmész egy fodrász kellékeshez ott is biztosan van valamilyen (amit én használok azt még sose láttam máshol és csak szakember juthat hozzá,azt azért nem ajánlom)

Tartós hajegyenesítés által pedig hónapig egyenes marad a haj és egyáltalán nem károsítja a hajat,én wellával dolgozom és eddig senki sem panaszkodott rá :)

2014. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fodrász Krisztina ***** válasza:
A hajfény sprayre visszatérve,megnéztem és pl. a gliss kurnak is van olyanja :)
2014. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaidat!

jó tudni hogy még él értelmes ember a földön. :D

mindenképpen ki fogom próbálni amiket írtál, de még egy valamit megtennél nekem? :)

tudnál küldeni még egy linket arról a hajegyenesítőről amit te használsz? mert az én fodrászom a swarzkopf glatt-ot használta és nem nagyon vált be. már nem göndör, de még így is nagyon hullámos. nagyon hálás lennék ha még ezt megtennéd, utána már nem zaklatnálak. :P

2014. aug. 4. 01:57
 7/8 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Tartós hajegyenesítés egy szolgáltatás mellyel 3-4hónapig tökéletesen egyenes marad a haj,bár van akinek fél évig...
2014. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Levágattam :o

Kopasz lettem :D

2014. szept. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!