Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a hajammal?

Mit csinaljak a hajammal?

Figyelt kérdés
1 evig oldalt a hajam borotvalt volt a fulemnel, most viszont meguntam, es szeretnem ujra megnovelni. Nott is, viszont igy nagyon csunya, ha lefesulom, ami nem volt leborotvallva, ugy is eleg bena. Termeszetesen fodrasz vagja, de nem tudnam most megmagyarazni, hogy milyen szeretnek, hisz nem is tudom. Az en arcomhoz nem all minden haj jol szerintem. Szerintetek mit csinaljak a felig megnott resszel?

2014. júl. 31. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
kérdezhetek valamit? Divatból miért borotváljátok a fejeteket?
2014. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vágd le full kopaszra és majd utána megnő
2014. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem volt egeszen borotvallva, amugy jol nezett ki. Nem arra az izlestelensegre gondolok.

Amugy meg szep valaszok, koszi. Ezert biztosan full idiota lehetek :)

Ugyesek vagytok

2014. júl. 31. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

első vagyok. szerintem mielőtt fel tennél egy kérdést, legalább tanulj meg valamennyire helyesen írni,mert borzalmas amit itt olvasni kell. Persze most jön a blabla hogy "telóról vagyok, rossz a billentyűzetem"

de ha te le tudod szólni a másik hozzászólását, akkor legalább a saját írásodra figyelj.az meg, hogy te hogy a jó Istenbe növeszted meg a hajadat, azt igazán az egész világ magasról lesz.arja.

Nekem évek óta fel van borotválva az egyik oldalt a hajam, és nem untam meg, mivel a stílusomhoz ez tartozik, és sose bántam meg hogy ilyen hajam lett. Ja és ezért nem járok el fodrászhoz,mivel ezt egy sík idióta le meg tudja csinálni :)

Csak "kicsit" bosszantó, hogy amíg engem megnéznek a hajam miatt,meg lefikáznak, addig TI divatból nyíratjátok fel a hajatokat, aztán itt rinyálkodtok, hogy "mit csináljak vele,mert meguntam?" Vágd le. de nyaktól.

2014. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj, ez most komoly, hogy képes vagy egy kérdésre csak azért reagálni valamit, mert Téged felháborít,. hogy más is nyírja a haját?

Egyrészt: nem írta, hogy divatból. Másrészt: és ha divatból nyírja meg valaki magát, akkor mi van? Ha valamire nem tudsz értelmes választ adni, inkább fogd be. Jössz itt a hülye "nekem megy a stílusomhoz, de neked tutira nem, és tanulj meg írni" dumáddal, el ne szálljál a nagy arcoddal együtt...... Kit érdekel a Te stílusod? Itt most másról van szó. Én se vagyok divatmajom, de sose tudtam azokra haragudni, akik követik a divatot. Ezek csak külsőségek, b4szod... Illik a stílusodhoz, hát besz4rás... Védesd le a felnyírt hajat, aztán pattogj.


Kérdező: jól áll a rövid haj neked? És mennyit nőtt azóta a lenyírt rész? Talán érdemes lenne egy picit vágni a többi részből is, hogy ne nézz ki furcsán. Ha nem áll jól a rövid haj, csak várni tudsz, de talán egy élelmes festéssel fel tudod dobni azt a frizurát is, ami most van.

L22

2014. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Jesszus, hogy mártírkosz, olyan vagy, mint egy tyúkanyó, könyörgöm! (első vagyok egyébként)

Valószínű azért tartom annak, hogy divatból nyírkálja a haját, mivel ez most nagyon felkapott lett, és ha nem divatból tette volna, akkor nem is unta volna meg. :)

Ne haragudj, de a te véleményedet se kérdezte itt senki, hiába adod elő a tyúkanyó szerepét.


egyébként ha van egy kis eszed, akkor feltűnt, hogy én csak megkérdeztem, hogy miért borotválta le divatból a haját? szerintem ebbe semmi sértő nincs,elég lett volna annyit írnia a kedves kérdezőnek, hogy :" mert ehhez volt kedvem"

ő meg elkezdett magyarázkodni, hogy nem így meg nem úgy.

A helyesírásra pedig azért szóltam be,mivel azt a mondatot, amibe idiótázni kezd, sajnos olyan ügyesen tudta megfogalmazni, hogy azt se értem, kinek szánta , magának, vagy engem idiótázott le,mivel értelmetlen a mondata.


21L (első)

2014. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert Te szerinted sose fogod megunni? Egyszer mind felnövünk. Az ember mindig vágyik valami újra.

Amúgy tudod, mit jelent az, hogy mártír? Nem érzem ideillőnek a szóhasználatot...

Tyúkanyó a s3ggem. Csak nem bírom, amikor valaki amiatt szól be valakinek, mert nem százas a helyesírása, vagy azért, mert követi a divatot. Szerintem is jól néz ki a felnyírt haj, ha olyan arcom lenne, és nem sajnálnám a hajamat, lehet, hogy én is kipróbálnám. Mert tetszik. A divat erről szól. Hogy valami tetszik, és magamévá teszem.


Egyébként nem vitázni akarok, nem szomjazom én ilyesmire. De 21 évesen milyen stílusod van neked, amit nem divatból öltöttél magadra? Aktuális divat szerint vágatod a hajad, és gondolom, nem 15 éves korod óta van féloldalas frizurád. Punk vagy legalább? Vagy miféle életstílus kell ahhoz, hogy ne divatmajmozzanak le azért, mert oldalasra nyírom a hajam...? Ha belegondolsz, kiknek volt ilyen anno a hajuk, nem kezdesz el lehurrogni másokat a felnyírt haja miatt, és nem javaslod neki, hogy vágja le a saját fejét. Mert valószínűleg ennyi erővel Te is csak divatozol.

2014. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia te kedves :)

Bizony punk vagyok, és valamilyen csodás megérzéssel eltaláltad,ha jól számolom pont 15 éves korom óta ilyen a hajam, de lehet hogy volt az 15 és fél is.De 16 még nem voltam.

nem veszekedni akartam,én csak megkérdeztem,miért ilyen a haja, de egy normális indokot nem tudott nekem mondani.

(mondom, még ennyit se, hogy "nekem így tetszik")

Egyébként az ha valaki valamit NEM divat miatt csinál, az pont azt jelenti,hogy nem növi ki:)

azért mert te egy évvel idősebb vagy mint én(már ha..) nem hinném,hogy sokkal érettebb lennél nálam.!

(egyébként 1 hónap és én is 22 leszek, ha már annyira a 21 évemmel jössz)

2014. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ehh... Képzelem, mennyi közöd van a punksághoz. Pláne 15 évesen mennyi volt... na mindegy, meddő vita.

És miért hazudnék a koromról? Bah... Alapból előbb írtam le, mint Te... Ha már idősebbnek akarok tűnni, 68-at írok, nem 22-t, az a tuti. Csodás, hogy egy hónap múlva 22 leszel. Én már nem. :(

Na. Törlöm a kérdést a megválaszoltakból. Ennek nincs értelme. Pápá

2014. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jahogy a kérdező egy jány? akkor is kopasz fej :-D

ha nem hiszitek, hogy jól tud állni egy nőnek akkor nézzétek meg az Alien 3 at

2014. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!