Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Unom ár hogy egyfolytában fel van fogva. Létszi mondjatok valamilyen frizurákat, ami egy 13 éves lánynak is jól áll !(hajfonás, konty stb... ) Körübelül ilyen hosszú a

hajam : [link] Egyenes, barna , de vannak baba hajszálaim ! Előre is köszi a segítséget ! :)



2014. júl. 16. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezzel aztán azt csinálsz, amit akarsz. Befonod egybe, 2 oldalra, franciában. Felcsatolod a tetején, vagy oldalt, vagy csak az egyik oldalt. Gumival összefogod oldalra. Hajráfot, vagy szalagot teszel bele. Hajmosás után becsavarod, amitől hullámos lesz. Hullámosan pedig hagyod kiengedve, vagy felcsatolod elöl, vagy bármi. Rengeteg módon variálható a haj, a hosszától függetlenül.
2014. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 16. 17:05
 3/4 anonim válasza:
Kedves kérdező:) Ezzel nem csak te vagy így..én is általában lófarokba vagy kontyba hordom a hajam de volt egy olyan időszak mikor azt mondtam,hogy elég befejeztem most már szépen leengedve fogom hordani a hajam.Ilyenkor végig gondolom h mit fogok ma csinálni esetleg holnap...ha a haverokkal mentem ki csak leengedtem és jó alaposan kifésültem,amikor esetleg kisebb buliba mentünk amit az egyik haverom tartott akkor kivasaltam amikor csajos nap volt akkor elötte lévő este befontam a hajam vagy ilyen kis szivacs csavarókkal becsavartam. Egy 13 éves lánynak igazából a természetes hajról árulkodó rakoncátlan tincsek vagy a szép egyenes haj is ugyan olyan jól áll. De ne ess túlzásba, a ne vasald agyon a hajad mert könnyen megégetheted és ebből következtetően kihullhat elvékonyodhat töredezhet a hajad.Mindenféleképpen használj vasalás vagy hajgöndörítő vas használata elött használj valami hővédő sprayt ami segít hogy ne annyira károsodjon.De igazábol ha göndör hajat szeretnél éjszakára az enyhén vizes(!) hajadat font be csavard be sokkal tartosabb és a hajadat se károsítja.Kontyot bármikor tudsz csinálni befonod a hajad és ugy esetleg valami kócos kontyot is hordhatod bármikor..egy parketta,vagy egy halszálkafonás is bármikor megállja a helyét:)Remélem segíthettem:D
2014. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia ! Köszi :)Amúgy meg egyáltalán nem szoktam vasalni a hajam alapból egyenes. :) Most már többféleképpen szoktam a hajam hordani! Meg éjszakára be szoktam csavarni és befújom egy kis balzsamos vízzel, és reggelre szép hullámos és selymes. Csak most meg az a gondom hogy borzasztóan hullik. :/ Megfogom a hajam, meghúzom egy kicsit és vagy 9-11 hajszál kijön. Úgy hogy most ez a gondom. :/ De kösziii :)
2014. júl. 23. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!