Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a hajammal, ha valami változatosságot szeretnék?

Figyelt kérdés
Eredetileg szőkésbarna a hajam a fehér bőrömhöz és zöld szemeimhez, ezt festettem át csokibarnára két-három éve, de valami változatosságra vágyom! Hosszú, egyenes hajam van, de levágatni nem szeretném, mert az annyira nm áll jól az arcformámhoz. Gondolkoztam az ombrén, de már minden második csajszinak olyan van. Hallottam az ombre finomabb változatáról, amikor a haj vége nem egészen szőke, de ennek a nevét nem tudom. Szerintetek? Előre is köszi! :)
2014. aug. 6. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem (világos bőr, zöldes szem, szőkésbarna haj), aztán vörösre váltottam, nem az a rikítópiros, hanem egy halványabb, természetesebb szín. Én imádom, szerintem neked is jól állna a világos bőrödhöz és a zöld szemedhez. de ha megtartod a csokibarnát, ahhoz egy vöröses ombre szerintem jól nézhetne ki, és hasonlót még nem nagyon láttam :)
2014. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!