Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most megyek hetedikbe vagyis...

Kocsisbarbi kérdése:

Most megyek hetedikbe vagyis 13 éves vagyok. Ha 5 elején vagyis 11 éves korom óta pattanásos az arcom vagyis 2 éve, meddig tarthat még?

Figyelt kérdés
pattanásos, arcom
2014. aug. 5. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még egy pár évig biztosan, pontosan nem lehet megmondani :P
2014. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

27 vagyok, a mai napig az vagyok, anyukám 32 évesen szült, akkor múlt el:)


kosz, rossz étrend, stressz, szóval mindig lesz ok arra, hogy az embernek legyen pattanása:)

2014. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez genetikai,életmódbeli okoktól függ;így nehéz megmondani,ha zavar,nézesd meg bőrgyógyásszal.
2014. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget, 8adik végére elmulhat?
2014. aug. 5. 14:22
 5/15 anonim válasza:
én nagyon pattanásos voltam. a hátam és mellkasom is de főleg az arcom. pár hónap múlva leszek 17 de már alig van de azért látszik. ha megteheted járj kozmetikushoz. sokat segít. és nagyon kevésszer voltam mert drága de az is segített. sminkeled magad? ha igen próbálj meg a sminkelésről leszokni. én is ezt csináltam.egyre kevesebb sminket használtam. ma már csak ritka alkalmakra teszek fel valamit. és az is segít ha szellőzik az arcbőröd:)
2014. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2014. aug. 5. 16:17
 7/15 anonim ***** válasza:
akár el is múlhat, de...kétlem, eleve egyetem alatt lesz majd egy újabb hullám, mert új környezet, sok pia, felborult napirend, felborult étkezési szokások:)
2014. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29 vagyok, még mindig pattanásos... szóval nem biztos hogy elmúlik valaha is.
2014. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő: nem akarok okoskodni de én serdülő korban vagyok vagyis jobbára azért vannak pattanásiam mert ez a kor ezzel jár kétlem hogy 29 éves létedre ezmiatt lenne, anyámnak is így volt és neki azért mert rosszul táplálkozott. de azert köszönöm a válaszod :) természetesen hasznos , szoval az inkább velem egykoruak vélaményére vagyk kiváncs i, és ezzel senkit se akarok megbántani..a válaszoloknak pedig köszönöm beleértve téged is
2014. aug. 5. 18:22
 10/15 anonim ***** válasza:

azt akarod hallani, hogy elmúlik 8. osztály végére: igen, tessék, kimondtam.


és 25 éves korod előtt szülni is fogsz, és az első szerelmeddel veszíted el és az élet csodaszép!

2014. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!