Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. és tetszik...

Brigofrigo kérdése:

15 éves vagyok. és tetszik egy korom béli fiú aki azt mondta egyszer hogy szeret de nem tudom eldönteni hogy csak úgy mondta mert muszáj volt neki vagy tényleg szeret?!

Figyelt kérdés

Már 3-4 napja minden nap beszélünk Facen és már egyre nehezebben merem magam rávenni hogy írjak neki. mert a közös barátaink szerint ő sem mer rám írni.

szerintetek mit tegyek? ha írok neki minden nap mi van ha egyszer azt mondja "jaaj már megint írt.." és hogyha ráírtam, vagy ő rám írt hogyan hozzam neki elő ezt a témát, hogy szeret e vagy sem. és hogy tényleg nem mer e rám írni.

:)


2013. aug. 15. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni:)
2013. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen elkorcsosult egy világban élünk...még a csajnak kell teperni egy fiú után..hova jutunk még?

(Ha 15 évesen nincs benne annyi mersz hogy legalább egy face üziben közli hogy 'na csá bejössz' akkor mit ér az egész?)

15/L

2013. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szetintem várd meg, hogy ő írjon rád :)

Adhatsz neki valamilyen jelet, pl.: lassan le kell kapcsolnod a kompit, esetleg irhatna sms-t, vagy hasonlók :)

2013. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem :) nos hát igen.. nagyon félénk fiúról van szó.. de én szeretem.. :) köszi a választ :D ja és nem vagyok álmos feküdj le te ;) :D
2013. aug. 15. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen eltorzult világban élünk hogy a fiatalok neten vallanak egymásnak szerelmet...
2013. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem szerelmet vallanák meg sztem ő se csak hétköznapi beszélgetés vagy egy tali megbeszélését.. :)
2013. aug. 16. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!