Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a hajfestésről?...

Mit gondoltok a hajfestésről? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,de sohasem festettem a hajam,nem lakkoztam,nem vasaltam...ballagáson látott csak vasalót a hajam. Szép színe van a hajamnak,sötétbarna,de valamikor talán beszeretném festeni. Csak fekete párti vagyok...vagy ennek az árnyalatai. Mit gondoltok? megérné? Ha kikopna a hajamból a régi lenne vagy teljesen más?
2014. júl. 7. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sötétszőke a hajam, de volt feketére festve. Amikor elkezdett lenőni olyan volt, mintha kopaszodnék, ezért 2-3 hetente festeni kellett. Ezáltal elkezdett hullani. Meg akartam tőle válni. A feketére bármilyen színt festhetsz, nem fog látszódni, mert a feketét semmi nem fogja meg.

Le kellett szívatni. (Kikopni nem fog, max. lelőni.) Kiszívattam, először sötétvöröses-akármilyen lettem. Várni kellet, majd jött még egy szívatás, ennek az eredménye egy tövénél macaszőke, kicsit lejjebb kacsasárga, utána narancssárga és a legalján ugyanolyan vörös volt, mint a második szőkítés előtt. UNDORÍTÓ volt. Ezután lett ráfestve a sötétszőke festék, ami a macaszőkét ugyan befogta, de a narancssárga meg a vörös ezt is ledobta. Mindennek tetejében a két szőkítés kb. tövestől tönkretette a hajamat, és folyamatosan vágtunk belőle, míg végül a tönkrement rész utolsó centijei is eltűntek. Ez egy laza két éves procedúra volt (az első szőkítéstől számolva).

Ha rám hallgatsz és szép az eredeti hajszíned, nem teszed tönkre festékkel. Mert ha egyszer elunod és meg akarsz tőle szabadulni, akkor keresztet vethetsz az egész hajadnak.


24L

2014. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy ilyen őszinte vagy...mert mostmár nem akarom befesteni a hajam!!! meggyőző vélemény. Rám szoktak hatni az ilyenek. Szép a hajam,csak amikor nagy volt a stressz akkor volt 2szál hajam ami ősz volt,de egyébként szép és a színe is rendben van. Biztos hogy szzínt nem váltanék,de félnék hogy gyorsan kikopna a samponok meg a ricinusolaj miatt.

Köszi :)

2014. júl. 7. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem vagy biztos benne, hogy a kinézett hajszín jól állna neked és magadénak tudhatnád akkor ne kezd bele.

Én megvagyok elégedve a hajammal és rettenetesen félek, hogy ha befesteném akkor már sosem kapnám vissza az eredeti színét.Persze érdekel a festés meg hogy állna stb...de félek tőle.

A fekete festett haj tényleg nyűgös,hallottam én is pár sztorit,szép tud lenni de nem kis összegbe kerül,rendezni kell azt rendesen.

2014. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,én is utána olvastam,hogy milyen is lenne. Csak amíg tényleg nem őszülök akkor nem állok neki,mert lehet csak a macera lennne több vele. Eredeti hajszínem szép,de azért vonzz az is. Biztos vagyok a színben. :)
2014. júl. 8. 17:27
 5/5 A kérdező kommentje:
meg abban is h jól állna :)
2014. júl. 8. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!