Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan narancsőr, amit...

Létezik olyan narancsőr, amit nem lehet eltüntetni semmivel?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, heti 5x súlyzós edzést végzek + heti 5x kardió/anaerob futás/biciklizést, immár több mint 1 éve. Helyesen táplálkozok, nem eszek és nem iszok cukrosat, napi 2-3 l vizet iszok. Nem szedek gyógyszert, nem mérgezem magam semmilyen káros dologgal (alkohol, cigi, kávé) és mindezek ellenére, a fenekem illetve a fenekem alatti combrész narancsbőrös. Befeszítve az izmomat nagyon látszik, simán nyugalmi helyzetben is hepehupás a combom. Ilyen helyzetbe mit lehet tenni? Vagy ennyire nulla esélyem van a genetikával? Egyébként felül szálkásabb izmosabb vagyok, mégis ha befeszítem a tricepszem, az izom felett mintha göröngyös lenne (narancsbőrös). Egyébként ha számít normális alkatom van, zsírfeleslegem nincs.

2014. jún. 25. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
a narancsbör teljesen nem tüntethetö el egy bizonyos szint után. sajnos ez genetika.
2014. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kenheted, masszírozhatod feszesítő krémmel, de csak egy bizonyonyos szintig csökkenthető, teljesen nem tűnik el, mert valamennyi kevés zsírnak kell lennie a bőr alatt, ha pedig az neked genetikailag ilyen "csomókban" göröngyösen helyezkedik el, akkor nincs mit tenni.
2014. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet eltüntetni csak javítani a bőr textúráján.
2014. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, vettem egy dermarollert, az kb csodákat művelt velem, ajánlom neked is.
2014. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, főleg neked utolsó :) És elnézést az elírásért: *narancsbőr
2014. jún. 26. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!