Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám "eltüntetni" a...

Réka SZJ kérdése:

Hogyan tudnám "eltüntetni" a meneteles hajam?

Figyelt kérdés
Meneteles(lépcsős) hajam van. szeretném lenöveszteni, de hogyan? nem szeretném hozzávágatni a hajam mert szép derékig ér, a legrövidebb pedig az államig! Mit csináljak?
2014. jún. 18. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Zselé, hajhab, vasalás:)
2014. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1: Vársz. A derekadnál 2 havonta levágatod, míg bele nem nő a többi.


2: Műhaj.

2014. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy titka van: ki kell varni.
2014. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy ha egybe vágatod.

Meneteles... ez egy vicces szó, ilyet sem hallottam még. :D

2014. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hosszú részből többet vágass, mint a többiből, mikor mész a fodrászhoz. Először lehet a hosszúból 10-et, a többiből 1-2 cm-t, aztán a hosszúból 2-3 cm-t, a többiből 1 cm-t. Elég lassú folyamat, mert ugye 2-4 havonta érdemes hajat vágatni (ha szép, és abszolút nem törik, akkor is érdemes fél évente). És persze ápold a hajvégeidet fent is lent is, de ezt biztos tudod :)

Ha addig is zavar, ahogy kinéz, nyugodtan copfozd be, vagy tűzd fel laza kontyba, fonj belőle valami szép frizurát, tegyél bele pántot, légy ötletes. Mondjuk kibontva, pedig jobban "egybesimulnak" (?) a rétegek, ha ki van egyenesítve (nem tudom milyen alapból), de ha hővel formázod a hajad, használj hővédőt! Esetleg még azt lehet csinálni, hogy válltól lefelé behullámosítod (vagy akár az egészet, csak a teteje nem tudom mennyire ugrana össze), és az is picit "elmossa" a szinteket, és a hossza összébb is ugrik, de ne csináld gyakran.

Esetleg tényleg a póthaj marad még, de ha a teteje a rövid, az látványosabb lesz még szép munkával is, minha az aljában "bújik meg" a póthaj.

2014. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor várok. leginkább az a bajom az egésszel, hogy csak kiengedni vagy copfozni tudom. nem tudom fonni vagy kontyba tenni, mert kis hajszálak szálkaszerűen kiállnak...:///
2014. jún. 19. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!