Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös színező sampont mivel...

Vörös színező sampont mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Arról volt szó, hogy lekopik, de nem teszi. Hogy lehetne az eredeti szőkésbarna hajszínt visszacsinálni? A sampon Loreal színező sampon volt

2014. jún. 25. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor festetted, és azóta hányszor mostál hajat?

Egyébként a korpás hajra való samponok koptatnak rajta kicsit, vagy ha végképp nem jön le, lehet, hogy hajradír lesz rá a megoldás. Végső esetben leszivatás.. Ha tartós színező volt, az enged a színéből valamennyit, de hamarabb nő le, minthogy kikopjon, és még akkor is maradhat egy kis vöröses fénye. A vörös hiába nagyon kopik, ha teljes eltüntetésről van szó, elég ragaszkodó tud lenni..

2014. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer lett befestve kipróbálásképpen. Ezt a korpásodás elleni sampont próbáltad? Bejött?
2014. jún. 25. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten erre való, de nekem a fekete hajamon koptatott valami minimálisat. Aminek én egyébként nem örülök :D

Mástól is hallottam, hogy a hajfestékkel nem igen barátok. Ha egyébként nem korpás a hajad, akkor ne ruházz be egy Head&Shoulders-re, elég egy olcsó Baleás férfi korpás hajra való is, mert olcsó, 300Ft, az egyiknek almás (almamenta) illata van, tehát unisexnek is elmegy. Ha nem jön be sem buksz sokat rajta, és max. elajándékozod és férfi rokonnak vagy ismerősnek. Balzsamot használj utána.

2014. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korpás hajra való samponba keverj c-vitamin port. Hagyd a hajadon fél óráig. Koptatja a festéket.
2014. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!