Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valaki Star Silk Pro...

Használt valaki Star Silk Pro párnácskát? Tapasztalatok? Érdemes megrendelni, vagy ez is egy átverés?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 22:18
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Ez valóban a bőrtípustól függ.
2014. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
100%
Csak bennem motoszkal, hogy Zoe25 csak most regisztralt es eleg reklam szagu a megfogalmazasa? :) bocsi, ha tevedek :))))
2014. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nekem is feltűnt! Senki se rendelje meg - nagyon kamugyanús! Az is átlátszó, hogy azzal hirdetik, a sztárok is ezt használják. Utána jártam a cégnek: nem is létezik. Van ugyan még egy külföldi oldal ,de csak a magyar oldal mása. A weboldaluk is kezdetleges. Valami ügynököcske próbálkozik eladni a termékét - annyi, hogy volt pénze Facebook-os reklámra.

Egyáltalán nem leinformálható cég - kíváncsi vagyok, valóban visszafizetik-e az árát, akinek nem vált be. Gyanítom, ez esetben felszívódik a tisztelt cég...

[link]


Lehet, akinek három szál szőke szőre van, annak használ valamit, de kb. a borotvával egyenlő. Mindenki vigyázzon, mit rendel meg az internetről!

2014. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Sem telefonszám sem semmi- A cég elérhetősége: TV Prodaja d.o.o.

Dunajska 113, 1000 Ljubljana

DŠ: SI49268341

MŠ: 2262380


Meg egy e-mail cím valami Balázzsal. Tényleg csak a jóindulatán múlik, visszafizeti-e. De gyanítom, futhattok a pénzetek után! :(

2014. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
Mindenkinek köszönet a hozzászólásért! Sajnálom azokat, akik pórul jártak, én örülnék egy jó megoldásnak, de nem ilyen áron :( Szóval jó, ha megosztjuk a tapasztalatainkat, így segítve másokat.
2014. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Keregina válasza:

Én 2 napja megrendeltem. Bátor voltam :D Leginkább a működési elve miatt.

Pár órán belül megérkezik (most beszéltem a futárral) és még ma este ki is próbálom. Holnap-holnapután megírom nektek, hogy mit tapasztaltam, összehasonlítva mindenhez képest :) Már kipróbáltam mindent, ez az utolsó reményem, úgyhogy drukkoljatok. :D

A postázási költségre is nagyon kíváncsi leszek mert arról senkitől nem kaptam választ idáig, most kifakadtam az 1500 Ft-on .....

2014. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
Várjuk, köszönjük! ;)
2014. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom miből gondolod/gondoljátok,hogy reklám vagyok.Egyáltalán nem hittem ebben a dologban,csak végső elkeseredémben rendeltem meg mert tényleg semmi,de semmi nem volt jó nekem.És nem tudom mi olyan furcsa azon,hogy nekem bevált?
2014. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
En "gyanusitottalak" meg, elnezest, ha tevedtem. Annyira reklamszagu volt az irasod, hogy kitunt. Nem azert, mert hasznalt a csiszolo :)
2014. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Oh,hát nem vagyok a cég(ha lehet ezt cégnek nevezni)reklám arca,szóval én kérek elnézést ha reklámosan írtam,nem volt szándékomban reklámozni csak leírtam,hogy nekem bevált :)
2014. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!