Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valaki Star Silk Pro...

Használt valaki Star Silk Pro párnácskát? Tapasztalatok? Érdemes megrendelni, vagy ez is egy átverés?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 22:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezed, már sejted hogy a reklám az bizony csak reklám.
2014. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
Erre en is kivancsi lennek. Bar ha belegondolok, nem tovestol szedi ki a szalakat, hanem csak ledorzsoli. Igy ketlem, hogy 3 hetig tartana.
2014. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Én sem merem megrendelni, mert ahogy nézem, ezzel csak tulajdonképpen "lecsiszolod" a szőrt, a gyökere ott marad... Maximum, ha minden nap át kell vele dörzsölni, talán úgy elképzelhető, hogy nem bújik ki 1-2 nap után újra a "lecsiszolt" területen... Nem tudom, nekem az is fura, hogy sehol nem lehet erről látni az oldalukon kívül véleményt, vagy blogot, ahol esetleg kipróbálták... Azért, ha valaki bepróbálkozik, én is kíváncsi lennék rá!
2014. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 desertqueen válasza:
Bár "Silk Prot" nem használtam, de - mivel a reklámmal ellentétben - nem egy új találmány, azt kell mondanom, hogy az egyik leghatásosabb szőrtelenítési eljáráson alapszik. Az én bőröm hiperérzékeny. Sem az epilátorok, sem a gyantázás nem vált be. A bőrömön a sok kis piros pont két hétig virított minden egyes ilyen procedúra után. (A borotválással nem volt semmi gond, csak a szúrós visszanövés...). Ez az egyetlen megoldás, ami nem irritált és (bár valóban két hét után újra kezdtek nőni a nem kívánt szőrszálak, de a szúró tapintás nélkül). Az ára szerintem borsos... a régi szép időben ezt (bár nem ilyen flancos néven) fillérekért lehetett kapni.
2014. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Én megredeltem,holnap kapom meg és szerintem nem hülyeség.Az tény,hogy mindenkinek más bőrtípusa van és ezért különbözhetnek az eredmények.

Nekem például nem jó semmi,a gyanta,a borotva,a különböző szőrtelenítő krémek/sprayk mind irritálják a bőröm.Remélem ez beválik.Holnap ha kipróbáltam írok róla véleményt.

2014. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk a tapasztalatot! :)
2014. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
Bizony, nagyon várom én is, és előre is köszönöm, hogy megírod!
2014. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 dorcsii.92 válasza:
Sziasztok! napok óta gondolkodok én is, hogy megrendeljem-e, de nekem kicsit gyanús, hogy sehol nem lehet megtalálni a szállítási költséget. írtam nekik, hogy árulják már el, de nem kaptam még semmi választ. nem szeretnék úgy járni, hogy annyi lesz a posta is, mint maga a termék. aki megrendelte már, elárulná nekem, hogy mennyibe került a postaköltség? :)
2014. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Én küldtem nekik email-t a postaköltség miatt és pár percen belül meg is válaszolták.

A postaköltség:1490.-

Egyébként a csomagom sajnos még nem érkezett meg,pedig tegnap azt mondták,hogy ma a délelőtt folyamán megérkezik.

2014. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Én ma láttam csak ezt a hirdetést, de drágállom, hiszen még is csak egy egyszerű csiszoló, ezért kerestem neten egy márkátlan, de hasonló terméket. Meg is rendeltem a noname terméket, mindössze $3.19-ért postaköltséggel együtt, amennyiben megérkezik és kipróbáltam megosztom a véleményemet. Akit érdekel itt a link: [link]


UI: Azért kíváncsi vagyok a hölgy véleményére neki, hogy válik be ez a szőrtelenítő.

2014. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!