Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valaki Star Silk Pro...

Használt valaki Star Silk Pro párnácskát? Tapasztalatok? Érdemes megrendelni, vagy ez is egy átverés?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 22:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én tegnap próbáltam ki először.

Nem jó!

Fájdalmas a csiszolás, nem tartós, ehhez pedig túlságosan is drága.

Az arcomon csináltam, ami mondjuk eléggé érzékeny, vörös és sebes lett.

A pajeszomat szerettem volna elsősorban, sikerült is, nagy kínok árán, de másnapra már szúrt.

A lábamon nem fájt, de nem igen használt, pedig ott nem olyan erős a szőr.

Nem éri meg, ne vegyen senki! Átverés! Én bedőltem. :(

2014. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Nos ma délután megérkezett a csomagom,ki is próbáltam rögtön és vártam egy kis ideig,hogy nem e lesz piros a bőröm vagy vmi.Nekem nagyon bevált a lábamon tényleg egy perc alatt végeztem és gyönyörű,sima lett,bekentem testápolóval és kész.

Meglepődtem,hogy tényleg ilyen jó.

Persze mindenkinek más a bőre,nekem bevált én ajánlani tudom,bár szerintem az olcsóbbik változat ugyanilyen jó,de én sajnos azt nem találtam meg,így ebből a szempontból kicsit pórul jártam.

A kapott termék csodálatos,mivel az én bőrömet minden kikezdte,így csoda,hogy ez nem,de már most így első használat után szuper.

Az előző válaszolónak mondanám,hogy kenje be a szőrtelenített területet vagy kamillavirág krémmel,vagy szörtelenítés utáni krémmel/géllel.

2014. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:

Köszönjük a tapasztalatokat!

Majd ha lesz még később is, azt is szívesen fogadjuk! Kíváncsi leszek, mennyi ideig tart, és hogy szúrósan nő-e vissza, vagy hogy.

2014. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kiváncsi vagyok rá,pár nap múlva még írok tapasztalatot.
2014. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
Nagyon köszönöm! :)
2014. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
En megrendeltem es ki is próbáltam. Semmit nem ér. Annyi hogy dörzsöli a bort de egy szál szor nem tűnt el!!! Senki ne rendelje meg!!!
2014. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Eddig 2 negatív és egy pozitív tapasztalat... :( nem túl nyerő...
2014. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Tegnap előtt este megrendeltem, azóta sem jött meg. Most bukkantam a fórumra - bár az egyik tapasztalat pozitív - a két másik vélemény elszomorított. Gyorsan le is mondtam e-mail-ben - az őrület, hogy 1500 Ft a postaköltség! Egyébként sem szeretem az online boltokat, csupa átverés!


Egyébkét a két pórul jártak üzenem: az árusító szerint van rá garancia, próbáljátok meg visszakérni az árát, ha nem vált be!

2014. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Nos nekem még mindig nem piros,nem patogott ki a bőröm,vagyis nekem eddig tökéletes.

Az árát visszafizetik ha nem vált be,érdemes ezt kihasználni és visszaküldeni.

Egyébként a termékről még annyit:nagyon szép puha lett a bőröm,és még mindig az.

2014. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
Szerintem azon is sok múlhat, hogy kinek milyen típusú a bőre, és mennyire erősek a szőrszálak! talán a szőkék előnyben, nekem sajnos elég erős a szőrszál, és nem hiszem, hogy a dörzsölés "kivenné" a helyéről. Ha pedig olyan, mint a borotva, akkor pedig igen hamar visszanőne, ami pedig bök.
2014. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!