Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módon őrizhetem meg...

Milyen módon őrizhetem meg mellem feszességét?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már hosszú évek óta a zuhanyozás alkalmával egy masszírozókesztyűvel alaposan átmasszírozom a melleimet,alulról felfelé irányuló körkörös mozdulatokkal. Tusolás után gondosan bekenem testápolóval. Persze nem egyik napról a másikra lesz feszesebb ettől a mell, de higgyétek el megéri!
2006. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
A váltóvizes zuhany is sokat segít!
2006. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tornagyakorlatok:

- Földön hanyatt fekvés, súlyzó vagy ásványvizes palack a kézbe, oldalra nyitás nyújtott karral, aztán zár.

- Ugyanígy a földön fekve félig hajlított összezárt kar emel a fej mögé a földig, majd vissza.

- Aztán még mindig hanyatt fekve kezek a fej felett (mögött), pár cm-re a földtől, és felváltva emelgetni, de közel a földhöz!

- Női fekvőtámasz

- Tenyereket összeteszed, és erősen összenyomod. Az ujjak nézzenek előre, aztán lefelé, majd felfelé.

- Törölköző két végét megfogod, jó erősen meghúzod, majd ellazítod.

2006. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom,szerintem ez is adottság kérdése lehet!Nekem még mindig feszes,pedig nem csinálok vele semmit sem! :))
2007. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!