Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a karom már...

Leborotváltam a karom már lassan 2 éve, és azóta teli van pattanással a felkarom és az alkarom is! Nem merek rövid ujjút felvenni. Mit csináljak? :ss

Figyelt kérdés
tavaly nyáron is nagyon csúnya volt, és kentem alapozóval, mert anélkül nem mertem felvenni rövid ujjút. Aztán el fogyott az alapozó, és már nem kentem, és akkor el múltak .Szerintem a nap leszárította, vagy nem tudom. De most mit csináljak?:( Nagyon rossz hogy itt a nyár és nem tudok rövid ujjút fel venni.:((

2014. máj. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Azóta is borotválod? Akkor hagyd abba talán.

Ha meg nem borotválod már rég akkor simán kiütéses a karod, allergia vagy valami, menj vele orvoshoz és ad rá kencét.

2014. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után nem a borotva okozza.Kend át fertőtlenítővel és hidratáld rendesen.
2014. máj. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ész nálad se sok van.
2014. máj. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már kentem minden féle hidratáló krémmel, meg tonikkal, hintőporral stb de nem segít.:(
2014. máj. 25. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!