Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullhat hajsampontól nagyon a...

Hullhat hajsampontól nagyon a hajam? Illetve a fejbőrőm tapintásra változhatott meg attól?

Figyelt kérdés
Elég sűrű hajam van/volt így az ha itt-ott hajszálat hagytam, megszokott volt, de mostmár az ágyam is tiszta haj a fejemen meg láthatóan kevesebb van. Másra nem tudok gondolni, mint a samponra, mert pár hónapja másfélét használok és csak azóta vettem észre ezeket a változásokat.
2014. máj. 19. 11:11
 1/2 anonim válasza:

Samponra való allergia is lehet, de szerintem ha nagyon hullik annak más oka van.

Pl. a pajzsmirigy túlműködéstől vagy rossz fogtól is lehet, főleg az első okoz nagy mennyiségű hajhullást.

Szerintem egy vérképet csináltass, és váltsd le a samponodat a régire.

2014. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fogaim rendben vannak, vérképet úgy 1-2 hónapja kellett csináltatnom, akkor vitaminhiányra derült fény, de azóta szedek vasat és centrumot (olvastam hogy vitaminhiánytól is lehet). Mindenesetre nagyon meg vagyok ijedve, most sampont váltottam, gondolkozom hajszeszen, ha pedig minden kötél szakad, egy bőrgyógyászt is felkeresek, csak nehogy túl késő legyen mire időpontot kapok.
2014. máj. 20. 05:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!