Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Járt már valaki olyan vizsgála...

M.k.judit kérdése:

Járt már valaki olyan vizsgálaton (nem bőrgyógyász), ahol kivizsgálták a pattanásodás okat, gyulladás okozatát?! És persze használt is?!

Figyelt kérdés

Amióta Megszületett a kislányom, azóta katasztrófális a bőröm. Eddig ez nem volt jellemző. Tudom, hogy felborul ilyenkor minden az ember szervezetében, de ez elviselhetetlen Számomra. Azt hittem azért idővel vissza kapom a régi bőröm. (2 és fél éve)

Hol az arcomon, hol a nyakamon, hol a hátamon van teli gyulladt belső, de van amikor kinyomható pattanásokkal. Szörnyű. Igaz többnyire a menstruációs időszakokban, de mire elmúlnak addigra újra meg jön a következő havi menstruáció.

Esetleg van/volt valakinek hasonló tapasztalata, és talált ra "gyógyírt"??

Hamarodyn megyek biorezonanciára, állitólag nem rossz. Valamint most találkoztam egy hölgyek aki belgyógyász, és gasztroenterológus, aki azt mondta ő tud segíteni.....


2014. máj. 3. 13:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!