Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elmúljon a...

Nicola73 kérdése:

Mit tegyek hogy elmúljon a homlokomról ez a vörös gyulladás?

Figyelt kérdés

Már minden bőrgyógyásznál jártam, minden krémet kipróbáltam már, de egyik se segít. A bőrgyógyász Seborrhoeas dermatitis-t állapított meg. Vörös viszket és mikor már javulni kezd akkor pikkelyes bőrök jelennek meg rajta. Van mikor annyira eltűnik hogy nyoma sincs. Megfigyeltem, hogy ha kevés napfény éri borús időben akkor gyakrabban jelentkezik. Felraktam egy képet is róla : [link]

Kérem aki tudja mi ez esetleg hasonló "cipőben jár" írjon nekem. Köszönöm !



2012. szept. 15. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Elocom kenőcsnek elvileg jónak kell rá lennie.
2012. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szeborreám van már évek óta. Nekem az orvos olyan kenőcsöt írt fel, amit a patikában állítanak össze, többféle összetevőből. A nevét sajnos nem tudom, de valamilyen Elocom-Nizoral kenőcs. Az elocom valami gyulladás csökkentő hormon. De ezt csak orvos írhatja fel.
2012. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekemis is ezt állapítottak meg egy éve, kentem mindenféle kenőccsel de semmi sem használt. Kipróbáltam az Ezüst forrásgélt és nekem tökéletesen rendbetette a homlokom! Napi 3x kenegettem vele, és pár napon belül már sokkal jobban éreztem magam a bőrömben! Szólj ha érdekel! Gyógyulást!
2012. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!