Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cigizéssel eltűnhet a pattanás...

Cigizéssel eltűnhet a pattanás? Ismerőseim mind ciiznek, és egyik se pattanásos, csak én .

Figyelt kérdés
23/f

2012. máj. 13. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. persze, a cigi mindenre gyógymód;

2. mellékhatása a tüdőrák;


Önt dönt: ragyás vagy rákos lesz!

2012. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából elvileg pont hogy pattanásosabb lesz tőle az ember. De nem tudom, mert 16 vagyok, mikor cigizni kezdtem is voltak pattanásaim, most is vannak. De sok helyen olvasom, hogy pattanásos lesz tőle a bőr.
2012. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
pont hogy pattanásos lesz tőle.... 23 évesen több eszed is lehetne te jóég
2012. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
23 évesen ennyi eszed van? Arra nem gondoltál, hogy a hormonháztartásuk más, és már alapból nem pattanásosak? A ciginek csak káros mellékhatása van!
2012. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Az én haverom moziba jár, és nem pattanásos. Én nem járok, és az vagyok. Akk járjak moziba?
2012. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is furcsálom hogy ismerőseim cigiznek isznak és egy darab pattijuk sincsen ,makulátlan a bőrük, de még sosem forult meg a fejembe hoyg ezért cigizzek emrt nem a cigitől lesz szép a bőröd.Ez tőled egy fatális tévedés. Itt arról van szó hogy nekik nem mutatja a bőrük hogy mennyire vannak ha egyáltalán vannak elmérgeződve . NEekd legalább jelez a a szervezeted abőrödön ekresztül hogy jobban oda kéne fiygelni pl táplálkozásra mert nagyon sok miden függ a bevitt kajától minőségétől. PErsze lehet hormonális probléma a háttérben :MIndenesetre a ciig nem gyógyír a pattanásra.
2012. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az én haverom Diablo 3al játszik én is Diablozak és nem lesznek pattanásaim ?Butaság nem tudom honnan szedted de tuti nem :)
2012. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Multigod97 válasza:
Szerintem egyáltalán nem kérdeztél hülyeséget, csak a sok gyökér rosszul értelmezte. Lehet, hogy azért, mert más a bőrük, esetleg nem egyidősek veled (nem tudom). Én is pattanásos vagyok, és néha rágyújtok. Azért találtam meg ezt a kérdést, mert utána akartam én is nézni ennek, mivel cigizés utáni napon jelentősen javul az arcom.
2015. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!