Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A (nagy, sárga/fehér) pattanás...

A (nagy, sárga/fehér) pattanások ellen mi a leghatékonyabb ellenszer?

Figyelt kérdés

Valami leszárító kenőcs, tonik, vagy mi?

Ti mit használtok? Hogyan/mivel tüntethetem el őket?


18/L



2012. máj. 9. 15:23
 1/8 anonim válasza:
Én clean&clear arclemosót használok, meg tonikot. utána bekenem krémmel az arcom :)
2012. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:)

Én is használok tonikot, de attól függetlenül sajnos kijönnek a pattanások. Ezt valahogy ellehet tüntetni, vagy neked ki sem jönnek a toniktól?

2012. máj. 9. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
teafaoldat, sudocrem jol szárit egyébként viszont meg kéne keresni mitől jönnek ki? nem jol eszel, nem iszol eleget?
2012. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, a sudocremet használom, azóta amióta a tesóm megszületett :))), szerintem ezek szimplán tinédzserkori pattanások, de kitudja
2012. máj. 21. 15:55
 5/8 anonim válasza:
első válaszíró vagyok. igen kijönnek a pattanások a toniktól függetlenül is de kisebbek és halványabbak amióta használom az arclemosót és a tonikot
2012. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az is sokat segít ha nem eszel olajos vagy zsíros ételeket. De én ugyanígy neten olvastam, hogy egy kis citromlét raksz rá utána lejegeled majd estére bekened egy kis fogkrémmel. Nekem sokat segített.
2012. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Se olajos-zsíros ételek (ebbe beletartoznak az olajos magvak is), semmi csoki, fűszeres kaják, chips. Igyál sok folyadékot, mert az hidratál. Szerintem célszerű elmenned a bőrgyógyászhoz és mondd neki, hogy írjon fel Zinerytet. Én is használom és nagyon jó a pattikra!
2012. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A Zinerytet én is használtam, de valahogy abbamaradt és áttértem más 'szerekre'. Lehet, hogy újra elkezdem használni.

Chipszet nem eszek, max évente egyszer. A zsíros kajákat sem nagyon szeretem, inkább a csoki lesz a legnagyobb baj. Nem vagyok csokifüggő, de kb. kéthetente eszek. (ismerek olyat, aki naponta eszik egy táblával, DE tök jó alakja van és nem is sportol - genetika )

2012. szept. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!