Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honaljizzadás ellen valami...

Honaljizzadás ellen valami ellenszer?

Figyelt kérdés
Nagy problémám az izzadás ugyan is ha nem is végzek fizika munkát akkor is izzadok,akár még télen is.Ez eléggé zavar van amikor kellemetlen a szaga is.Hiába használok dezodort semmi nem változik,pedig rengeteget kiprobáltam már...Nem vagyok egy izgulos ember szoval attol nem hiszem hogy lehet.
2009. márc. 11. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát mondani akartam a DEZODORT de látom rossz a helyzeted és sztem menj el bőrgyógyászhoz vannak a patikában is külön féle golyos gyógynövényes dezodorok majd ök adnak valami jót vagy pedig a bőrgyógyász
2009. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


5 percre lakom a sulitól de mire beértem már akkor megizzadtam, a nap végéről nem is beszélve, aztán kipróbáltam ezt... és azóta semmi :) csak ajánlani tudom

2009. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

énis most vettem nemrég.. egy hete használom azóta semmi izzadságszag semmi folt :D bátran viselem a fehér felsőket :] hála ennek az oldalnak :D eddig életemben nem hallottam erről a solutio anti... -ról :D

de megérte és kemény 300-400ft-ba kerül

2009. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elején (pár hét) nekem is nagyon jó volt a solutio a. ,csont száraz voltam,de egy idö után már nem hatott, mikor magamra kentem rögtön izzadt voltam. Hát nem tudom,lehet,hogy csak én vok ilyen peches :(
2009. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az utolsónak mondom hogy 2 lehetőség van: 1.hozzászokott a bőröd a SA-hoz,tehát próbáld ki hogy pár napig nem használod és vastag bő pulcsikban jársz,hogy ne látszódjon az izzadás

2.Akkor kened fel amikor izzadsz és ezért nem szívódik be normálisan a bőrbe,hanem rögtön leizzadod.Ilyenkor érdemes késő este,alvás előtt gyorsan felkenni és mivel este az ágyban nem nagyon izzadunk,nyugodtan beszívódik.

2009. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)Ki is probálom!
2009. márc. 12. 15:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Megvettem.Ki is probálom majd.De a tájékoztató nem irta h lehet e használni mellé dezodort.Mert nem valami jo az illata(szaga).De érezni ennek az illatát ha pl valaki meletted ül vagy vmi?
2009. márc. 13. 13:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel ez a szer teljesen beivódik a bőrödbe és egy csepp izadtságod sem lesz,nincs aminek szaga legyen.Szval semmit sem fog érezni a melletted ülő.Én nem ajánlom a dezodor használatát mivel az AS már így is totál kiszárítja a bőrt,fölösleges még tovább szárítani deo-kkal,de ha nagyon akarsz használni akkor valami ápoló v. sensitive dezodort használj!
2009. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

[link]


ez az amiről beszéltek? és hogy kell ezt felvinni a honaljra ?

2014. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az,igen. Vattára teszel belőle és bekened vele a hónidat.
2014. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!