Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ellenszer röhögés ellen?

Van ellenszer röhögés ellen?

Figyelt kérdés

Nem telik el úgy egy nap, hogy egyszerűen ne jönne rám a röhögőgörcs , és ne röhögjem szét magamat. Ezzel pedig az osztálytársaim előtt teljesen leégek. Próbáltam, nem tudok magamnak parancsolni. Egy fél napot talán mégf kibírok röhögés nélkül. De egy teljes napot lehetetlen.

KÉRLEK SEGÍTESEK, MIT TEGYEK!?



2012. márc. 5. 21:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
13/L
2012. márc. 5. 21:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Spontán tör ki belőled, vagy valami viccesre gondolsz?
2012. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Ebből is látszik, hogy gyerek vagy, azok mániája állandóan röhögni. Majd kinövöd.
2012. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú, nem tudom, de nekem is jól jött volna. Mindig 10 perccel óra vége előtt jött rám, és szinte belerepedtek a bordáim, ahogy próbáltam visszatartani.

A padtársammal kínosan kerültük egymás tekintetét, de ha véletlen összenéztünk, robbant a bomba.

És érdekes módon szünetben már nem kellett annyira röhögni.

24/L

2012. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kitör belőlem !

Igen ez nálunk is így van padtársammal az égvilágon mindenen tudunk röhögni.

De mit tegyek ? Ha nem tudom magam vissza fogni. !?

2012. márc. 5. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Idétlenek vagytok. :) Örülj neki, ez gondolom azt jelenti, hogy gondtalan vagy. Addig jó!
2012. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lesz még, amikor visszasírod ezt.
2012. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Pont, hogy nem vagyok gondatlan.

nagyon jó tanuló vagyok. és minden megcsinálok akár 100 -szor amíg tökéletesnek nem látom. Ezek szerint rá kel szánnom magam és végleg meg kell változnom?

2012. márc. 5. 21:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ebben a korban csak néztem hogy mi a fenén röhögnek állandóan a csajok??? Most sem tudom... :DDD

Veheted pozitívan vagy negatívan de röhögésben teljesen megfelelsz a korodbeli átlag csajnak :)))


És a nevetésről csak annyit hogy a pasik szeretik a vicces csajokat amire a következő igaz:

Az a pasi vicces aki vicceseket mond és az a csaj vicces aki nevet rajtuk!


Később(vagy most) a pasik imádni fogják ha nem savanyodsz be hanem nevetős csaj leszel!


Ne változz meg még akkor sem ha most még úgy érzed hogy zavar!!!

2012. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!
2012. márc. 5. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!