Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jégkiralynonek lenni-mi az...

Jégkiralynonek lenni-mi az ellenszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Huszonéves, férjezett no vagyok, és mint sokaknak, nekem is vannak noi, férfi barataim is. Tegnap beszéltem az egyikukkel ( pasi), és - abszolut baratilag, tehat semmit nem kell keresni mogotte- bokolt,igaz, kissé eros volt az a bok, amelyet egy mosollyal osszegeztem, és hirtelen témat valtottam, és erre azt mondta, hogy ezért szeret velem lenni, mert annyira hidegen, huvosen tudok viselkedni, hogy azonnal lehtui az o kedélyeit is, és ez nagyon jo. Ez egy kissé elgondolkodtatott- valoban ennyire huvos volnék, mégha baratokrol is van szo? Korbekérdeztem néhany masik him- és nonemu baratot, és néhanyan azt mondtak, hogy igen, van, hogy kissé tartozkodo , rideg vagy , de ezzel nincs gond, attol még imadunk. Néhany honapja talalkoztam a volt szomszéd csajjal, elhivtam ot és a baratjat is hozzank egy kavéra, és azt mondta a lany: szivesen megyek, de a baratom nem hiszem hogy jon,mert egyszer azt mondta, hogy nagyon szimpatikusnak tart, de egy kissé " fél " toled, mert a tekinteted annyira huvos neki " ( vilagos szurkés-kék a szemem,tény, hogy nem a legforrobb szin) Tegnap ota ez jar a fejemben,hogy valoban ilyen lennék? Valahol ugy érzem, ha valoban jégkiralyno vagyok, akkor a noiségem is sérul ezzel.. Szerintetek gond az, ha valaki jégkiralyno? Ha igen, mi az ellenszere?
2011. júl. 30. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért kellene ellenszer? A barátaid így szeretnek, pasizni nem akarsz... sőt továbbmegyek: a férjed ebbe a jégkirálynőbe szeretett bele! Miért is kéne megváltoznod??
2011. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond.Sok pasi kifejezetten vonzónak találja ezt a tipust.Ne keress ellenszert! Viszont ha megtetszik egy pasi,akkor picit olvadj ki és jelezd felé.:)
2011. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
10:20 ne viccelj már, férjnél van a kérdező! Minek flörtöljön?
2011. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a probléma? Megtaláltad azt, akivel le akarod élni az életedet, hozzámentél. A barátaid elfogadnak és szeretnek, akik nem ismernek, azok is szimpatikusnak tartanak. Szerencsés vagy, sokan még idáig se jutnak el. Miért akarsz változni?
2011. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10.24 A férjezetteknek is szükségük van néha egy kis flörtre,hogy nőnek érezzék magukat.Az még nem bűn.
2011. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hm.. Tény, hogy a bokokat nehezen tudom elfogadni, jojjon az egy havertol, vagy akar egy idegentol, zavarnak, illetve egy valoban huvos mosollyal - vagy még azzal sem nyugtazom ezeket.

Az gondolkoztat el, hogy ha a barataim, kozelebbi ismeroseim valoban egy ilyen tavolsagtarto, rideg nonek tartnak , akkor leendo ismerosok, a most még idegenek tuti hogy ugyanigy gondoljak, egyszeruen nem akarom, hogy ugy bélyegezzenek mint egy beképzelt, elérhetetlen, huvos , " fagyos tekintetu" ( :D ) valakit.

2011. júl. 30. 10:30
 7/11 anonim ***** válasza:

10:29 lehet, hogy igazad van. Én magamból indultam ki, huszonéves férjezett nő vagyok, és semmi igényem nincs a flörtre. Az már régen rossz, ha az embernek idegen férfiakkal kell kacérkodnia, hogy nőnek érezze magát szerintem. Legalábbis én a párom mellett is nőnek érzem magam. De lehet, hogy ez egyedi dolog.

Mindenesetre kérdező, döntsd el, hogy akarod-e, hogy másokkal flörtölj. Ha nem, akkor bőven elég egy mosoly és egy köszönöm a bókra.

Azzal meg ne foglalkozz, az idegenek mit gondolnak rólad. Majd megismernek és megtudják, milyen vagy. Nem kell mindenáron mindenkinek megfelelni.

2011. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem sincs ezzel semmi gond:) sokaknak tetszik az olyan nő, mint te, ezt hidd el...:) sőt...tudod ez sokszor jól is jöhet, mert ha kicsit tartanak tőled, akkor nem mernek annyira átvágni:) és ha a barátaid így szeretnek, akkor ne aggódj rajta:) légy kedves, vidám az emberekkel, ezzel tudod ellensúlyozni a hidegséget:) aki ismer, az tudja milyen vagy, még ha esetleg hűvösnek is tűnsz, aki nem ismer, azzal pedig nem kell foglalkozni, ő bajuk, ennyi:)

a férjed legyen a lényeg, hogy ő így szeretett meg, más nem is kell ahhoz, hogy tudd, szép, csini és helyes nő vagy, akit nagyon lehet szeretni, mert kedves és aranyos:)

és gondolj abba is bele, hogy mennyi kék szemű nő van, és mennyien szeretik őket, sőt...ők sokszor az ideálok, tudod:) ha nem tetszene az embereknek, akkor nem írnák sokan ideálnak:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem flörtölsz, még nem leszel rideg.
2011. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez biza ismeros. Nekem sotetzold vadmacskaszemem van es szuros tekintetem, ehez meg mely morgos hang is tarsul. Mondtak mar rolam olyat- persze nem szemelyesen- hogy felnek tolem, pedig istenbizony nem harapok. Mindenki veszelyesnek gondol, sok ido kell, meg valaki nyitni mer felem. Sok gondom volt mar ezzel, de nem gondolom, hogy valtoztatni kellene, no meg nem is lehet.
2011. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!