Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jégkiralynonek lenni-mi az...

Jégkiralynonek lenni-mi az ellenszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Huszonéves, férjezett no vagyok, és mint sokaknak, nekem is vannak noi, férfi barataim is. Tegnap beszéltem az egyikukkel ( pasi), és - abszolut baratilag, tehat semmit nem kell keresni mogotte- bokolt,igaz, kissé eros volt az a bok, amelyet egy mosollyal osszegeztem, és hirtelen témat valtottam, és erre azt mondta, hogy ezért szeret velem lenni, mert annyira hidegen, huvosen tudok viselkedni, hogy azonnal lehtui az o kedélyeit is, és ez nagyon jo. Ez egy kissé elgondolkodtatott- valoban ennyire huvos volnék, mégha baratokrol is van szo? Korbekérdeztem néhany masik him- és nonemu baratot, és néhanyan azt mondtak, hogy igen, van, hogy kissé tartozkodo , rideg vagy , de ezzel nincs gond, attol még imadunk. Néhany honapja talalkoztam a volt szomszéd csajjal, elhivtam ot és a baratjat is hozzank egy kavéra, és azt mondta a lany: szivesen megyek, de a baratom nem hiszem hogy jon,mert egyszer azt mondta, hogy nagyon szimpatikusnak tart, de egy kissé " fél " toled, mert a tekinteted annyira huvos neki " ( vilagos szurkés-kék a szemem,tény, hogy nem a legforrobb szin) Tegnap ota ez jar a fejemben,hogy valoban ilyen lennék? Valahol ugy érzem, ha valoban jégkiralyno vagyok, akkor a noiségem is sérul ezzel.. Szerintetek gond az, ha valaki jégkiralyno? Ha igen, mi az ellenszere?
2011. júl. 30. 10:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, teljesen rendben vagy! Nem kell mindenkinek mindenlébenkanál, jófejkedős valakinek lenni!
2011. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!