Gyanta, vagy borotva?

Figyelt kérdés
Lányok, nektek melyik gyanta vált be? mert én ahánayat kipróbáltam, nekem egyikse. Ha borotválkozok, akkor utána vakarózok. Meg akkor olyan 4naponta kell borotválni... help!! 17/L
2014. ápr. 20. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

De örülnék ha 4 naponta kéne borotválkoznom... sose gyantáznék az is fix. De hát nekem fél naponta kéne borotválkozni, az meg nem jön be annyira.

Szóval én cukorpasztát használok, Alveolát, nagyon jó és könnyű használni. De van gyantapatron melegítőm is, szintén Alveola, a patronjai is nagyon jó fajták, nem nehéz használni ezt sem, olcsó is.

Ha vakarózol akkor pedig használj jó fajta testápolót, mert az száraz bőr miatt van általában.

2014. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyanta!A borotva csak elvágja a szálakat a gyanta gyökerestül kiszedi.
2014. ápr. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de tudtok gyantából ajánlani vmi jó fajtát? mert nekem csomó nem vált be
2014. ápr. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!