Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrösebb vagyok mint az...

Szőrösebb vagyok mint az átlag, a cikisebb helyeken (pl mellkas) mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

A lábamon is elég erős, sötét és gyorsan növő a szőröm, de azt már jó pár éve sikeresen kezelem (borotválom, néha kozmetikus gyantázza de nekem a gyanta se tart ki 2 hétig :( ). A hónaljamon is vágom, meg ha fürdőbe megyek vagy tudom hogy ki fog látszani a pocim akkor a pocimon is levágom (sötétebb csíkocska van a köldökömtől lefelé). A bikinivonalam is nagyon vastag és lent is szőrös vagyok, lent csak ollóval szoktam rövire vágni borotválni még nem mertem (mikor pasim volt akkor se) mert tényleg eléggé.. dús a szőrzetem. :(

A karomon lévő nem izgat, az nem olyan gázos meg ott nem is vágnám/gyantáznám, de a melleimen meg közte is icipici szőke szálacskák vannak amik ha libabőrös vagyok látszik meg közelről a mellemen lévő is :( Ezekkel mit tudok kezdeni?

(Lehet ennek valami oka hogy milyen dús szőrzetű vagyok, vagy csak genetikai pech? :/ )

17L



2014. ápr. 13. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak a mellemen pici szőke szőrök. ezzel ne foglalkozz mert nem tűnik fel.. A gyantázás jó ötlet meg talán beszerezhetnél egy saját gépet is. :)
2014. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
A puncidat is nyugodtan borotvald le csak elobb ollóval vágd rövidebbre a szőrt ! Remélem tudtam segíteni :)
2014. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1# Csak tudod mikor lenézek látom, meg anno barátom is megjegyezte mikor libabőrös voltam hogy milyen aranyos (a szőrkék). De azért úgy rosszul esett hogy észreveszi, elvégre ott nem kéne átlagban gyárilag lennie.
2014. ápr. 13. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz. Tedd meg amit megtudsz, a többit meg fogadd el:)
2014. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dorcsuu ***** válasza:
A hasadon, melleden az apróbbakat szedd szemöldökcsipesszel a többi testrészeden szerintem gyantázd mert az ritkítja és gyengíti a szőrszálakat. (Egy idő után egyre tovább fog tartani)
2014. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen tipusú vagyok, főleg intim részen van nagyon sok és dús szőröm, én sem borotválom, csak a bikinivonalig, úgysem látja senki. Egyenlőre elfogadom, mert nem bztos h megéri az a sok munka. Az vígasztal, h nem vagyok ezzel egyedül, és talán lesz olyan pasi aki elfogad. 16/L
2014. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!