Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól lehet már borotválni a szőrt a lábról? (12 vagyok és lány)

Figyelt kérdés
Ti mikor kezdtétek?

2014. ápr. 12. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor zavaró, akkor már lehet. De ha nem túl erős, akkor inkább gyantázni kezdd el, mert azzal nagyon sok nyűgtől megkíméled magad.
2014. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor úgy gondolod hogy szükség van rá akkor kell szőrteleníteni.

Pl én 12 évesen már gyantáztam mert fekete vastag szőröm volt, és ez igencsak csúnya volt a hófehér bőrömön. Borotválni nem volt értelme mert fél napon belül már újra látszott.

De húgom aki most 14 még alig szőrös, nem látszik, szóval ő nem szőrtelenít, mert felesleges lenne.

2014. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már elkezd erősödni akkor már nyugodtan lehet,akár 12-13 éves kortól,viszont arra érdemes figyelni, hogy ha rendszeresen borotválod a lábad/karod,egy idő után erősebb lesz,és több is,úgyhogy előbb vagy utóbb rá kell szokni a gyantázásra vagy epilálásra.Fájdalmasabb ugyan,de ritkítja mert tövestől tépi ki a szőrszálakat.
2014. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legjobb, ha a kezdetektől gyantáztatsz. elkezdeni pedig mindenki akkor kezdi el, amikor szeretné.
2014. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már 10 évesen borotváltam,mert nekem nagyon sok és fekete.Sokat csúfoltak miatta,láttam,hogy anya is borotválja,így én is leszedtem.
2014. ápr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne borotváld! Én éveken át azt tettem, majd egyszer le lett gyantázva, 1000x jobb utána.

24L

2014. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!