Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék csinálni a hajammal?

Mit tudnék csinálni a hajammal?

Figyelt kérdés

Mell alá érő,vékony szálú,nem teljesen egyenes hajam van.De nagyon lelapul,ezért úgy szoktam,hogy ha itthon vagyok mindig felkontyolom és utána amikor kibontom akkor hullámos,de legalább nem lapul le és van egy kis tartása.Csak az a baj vele,hogy ha miután kibontottam és kifésülöm,akkor úgy néz ki mint egy oroszlán sörény,ha meg nem fésülöm ki,akkor meg olyan kócos.Mit tudnék vele csinálni,hogy normálisan álljon?

A másik dolog pedig az lenne,hogy régen oldalfrufrum volt,de ezt már lenövesztettem és most kb. az állam alá ér le 5 centivel.És ha kivasalom a hajam vagy megszárítom egyenesre,akkor nagyjából egyenes marad a hajam mindenhol,de ez a "volt oldalfrufrum" a tövénél begöndörödik és így elég hülyén néz ki. Mit lehetne vele csinálni?


2014. ápr. 6. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék egy fodrászhoz, és megkérném, hogy vágjon egy lépcsőt a hajamba. A hajad felső rétege bőven elég lenne, ha váll fölé érő lenne, az aljának attól megmaradhat a hossza.

Önmagában a lépcsőzetes vágás is tud tartást adni a hajnak, dúsabbnak hat, van formája, és nem is lapul annyira a fejedhez.

+ én az arcomat keretező legelső tincseket levágatnám lépcsőzetesre, így nem lenne kirívó a régi frufru, hanem szimplán már csak a frizurád része lenne.


Nekem is ilyesmi hosszú, vékony szálú hajam van. Lépcsősen van vágva ( a tetje vállig érő ). Mellette használom a Syoss dúsító balzsamját minden hajmosás után, és nem is formátlan, nem is lelapult a hajam.

2014. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!