Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne csinálni a hajamma...

RandomgirlLOL kérdése:

Mit lehetne csinálni a hajammal? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A fodrász elrontotta hajam, ami az első hajmosás után kidobott minden fixálót, így az egész lelapult (bezzeg mondta a fodrász, hogy a lépcsős fazon nem lapul.. aha) és semmilyen formája nem lett. Most nagyjából így nézek ki, képzeljétek el: lapos, nem dús haj, ami kicsit lépcsős, de rosszul van vágva és nagyjából vállig ér. Elöl az arc mellett vannak rövidebb tincsek, amik olyanok, mint egy lenőtt frufru maradványai. Mit lehet ezzel kezdeni? A hajhabra nem reagál, tupírozás hosszútávon nem jó, unom felkötve hordani és a magas homlokom miatt nem jó. Legyen hullámos? Vagy egyenes? De én nem tudom beszárítani, mindig beleragad a hajamba a körkefe (a hullámokat amúgy is kidobja a hajam).

Ráadásul mondta anyukám, hogy a rövid haj nekem jobb - erre lett valami szörnyű eredmény, ami nem az én stílusom, és nagyon lassan nő a hajam. :(((( Egy 15 éves lány nem egy ennyire "hivatalos", felnőttes hajra vágyik, mint a jobb oldali frizura: [link] (Kicsit más az enyém, de hasonló.)

Elnézést a kesergésért, de jó volt leírni. :(((


2013. jún. 24. 14:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Privátban küldök képet ha kértek.
2013. jún. 24. 14:06
 2/8 anonim válasza:
Mivel azt írtad, hogy lassan nő a hajad nem ajánlom a hajvasalót, sem a hajlakkot, ezektől csak letörik a vége. Szerintem mivel mostanában jó idő van, hagyd szabadon megszáradni, esetleg vizesen kis tincsenként fond be attól kicsit talán hullámos lesz. A helyedben tupíroznám, elöl hullámcsattal eltűzném a tényleg gázos részeket, és megvárnám míg jobban megnő.
2013. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
küldj képet priviben:)
2013. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom, hogy így milyen lesz. Megy a kép!
2013. jún. 24. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is küldj :)
2013. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nyugodtan írhattok ötleteket, hogy mit kezdjek a hajammal. :)
2013. jún. 24. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
küldhetsz nekem is, szintén gázos hajam van, majd kitalálunk valamit :D
2013. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mivel lapos a hajad,a dúsabb hatáért ezt javaslom: moss hajat,hajrsd le a fejed és úgy szárítsd meg,ez valamennyire segít
2013. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!