Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne a hajammal csinálni?

Mit lehetne a hajammal csinálni?

Figyelt kérdés

Hiába fésülöm ki 5 perc után bekócosodik...


Próbáltam ilyen különböző cuccokat /balzsamokat/ kenni rá de attól meg nagyon zsírosnak látszódik.


2013. okt. 21. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Vasald ki, majd lakkozd be egy kicsit.
2013. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen gondom

nálam az vált be hogy miután megmostam a hajam a végeit bebalzsamoztam hajegyenesítő balzsammal tettem rá hővédőt és megszárítottam körkefével jó alaposan :)

2013. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is ilyen a hajam és kitaláltam egy hajpakolást, ami segít!:) :

Rakj egy kevés kamillás hintőport egy edénybe, utána egy tojást, majd keverd jól össze...Utána adj hozzá kevés zsírtartalmú tejet, és várj egy fél óráig míg összeáll. Ha összeállt reszelővel reszeld naagyon pici darabokra. Utána mosd meg a hajad kondicionáló nélkül és amíg vizes dörgöld bele a készítményed és újra hintőporozd le. 1 óra múlva mosd ki hideg vízzel és kész is van! Úgy két napig sima és zsírtalan marad és kicsit egyenesebb! :)

2014. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!