Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok, ti mikor tudtok...

Lanyok, ti mikor tudtok epilalni? A hangja miatt.

Figyelt kérdés
En akarnek szorteleniteni, de sosem vagyok egyedul itthon. ( meg ot percre sem) Igy marad a borotva, pedig nem akarnek, de az legalabb csendes. Jah, a szoba ajtot nem tudom becdukni es kb. ot percenkent beallitanak anyaek.
2014. márc. 31. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármikor. Nem értem mi a gond azzal hogy mások meghallják, nincs abban semmi rossz hogy epilálsz, nyilván ne akkor csináld amikor pihennek és kész.

Mondjuk én inkább gyantázok, gyorsabb is, kevésbé fáj és nincs szőrbenövésem tőle. És a gyantamelegítőnek legalább hangja sincs. :)

2014. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudjak, hogy vettem epilatort, de nincs lehetosegem hasznalni. Mit csinaljak? Sajnos a karom is elegge szoros ( a hajam is vastag, sotet, dus, ezaltal mindenhol ilyen vagyok) de ott nem akarom leborotvalni. Reggel hatkor megyek itthonrol, este otkor erek haza.
2014. márc. 31. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan hasznalhatod barmikor. ne zavarjon ha meghallja, es akkora hangja nincs, hogy barkit felverjen (6 korul szerintem senki sem alszik). Ha az zavar, hogy a szuleid tudjak, hogy szortelenitesz , akkor csak felhozom az en peldamat: tavaly kb egész évben (nyaron nem mozdultam ki) nem szortelenitettem, mert zavart, hogy halljak. Mostmar rajottem, hogy semmi ertelme nincs,, mindenki elfoglalja magat, pont nem arra lesznek kivancsiak, h mikor szortelenitesz. Ha 5 percenkent bejonnek, akkor kerd meg oket, h ne tegyek. Am hany eves vagy?
2014. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a fürdőszobába szoktam,nem hangosabb,mint egy hajszárító.
2014. ápr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen be kell rakni egy kellemes zenét félhangosan.
2014. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok...
2014. ápr. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!