Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Két hete kezdtem epilálni a...

Két hete kezdtem epilálni a hónom alját. Ha első visszanövésnél benőttek a szőrök, mindig be fognak?

Figyelt kérdés

Aránylag erős szőröm van, sokáig borotváltam elektromossal. Két hete nekiestem, leszedtem epilátorral. Kissé piros és érzékeny lett, ezért két napig Bepanthennel kenegettem, utána pár napig gyönyörű volt. Aztán elkezdtek megjelenni a szőrök, de mindegyik, szinte kivétel nélkül benőtt. Nagyon csúnya lett. Óvatosan bőrradíroztam, stb, kijöttek szépen, újra leszedtem. Most nem kentem Bepanthennel csak kamillás hintőport raktam rá.

Lehetséges, hogy mindig be fognak nőni? Vagy csak a krém meg az első alkalom miatt volt?

A lábamon is szokott lenni néhány benőtt szál, számítottam is rá, hogy lesz, na de nem az összesre...


2014. márc. 31. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem nől be állandóan,ahogy befordul a szál annak köszönhető.Előbb-utóbb kiritkul.
2014. ápr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!